Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 52 cilvēki
Vecākas aptaujas

Tramvaja pieturas pie autoostas atgriezīsies savās iepriekšējās vietās

12.04.2024

Pakāpeniski noslēdzoties tramvaju sliežu ceļa pārbūves darbiem Jaunliepājā, pakāpeniski savās iepriekšējās vietās atgriezīsies tramvaja pieturvietas pie Liepājas autoostas un citviet Rīgas ielā.

lasīt visu ...

Tramvajs šonedēļ vēlās vakara stundās nekursēs

08.04.2024

Šīs nedēļas sākumā gaidāmas izmaiņas tramvaja kursēšanas grafikā un pirmdien, otrdien un trešdien tramvajs vakaros kursēs tikai līdz plkst. 22.00, savukārt vēlie vakari reisi būs atcelti.

lasīt visu ...

Ekspluatācijā pieņemta vairāku ielu pārbūve kopumā 4,3 kilometru garumā

28.12.2023

Gada izskaņā ekspluatācijā pieņemtas vairākas šogad Liepājā pārbūvētas ielas, tai skaitā Lielās ielas pārbūve un tramvaja līnijas rekonstrukcija Jaunliepājā. Kopējais rekonstruēto ielu garumu ir vairāk nekā četri kilometri, tādējādi pilsētā uzlabojot vispārējo satiksmes drošību. Saistībā ar nepiemērotiem laikapstākļiem, atsevišķos būvobjektos noteikti atliktie darbi, kurus pieļaujams veikt pavasarī, sasniedzot atbilstošu gaisa temperatūru.

lasīt visu ...

Atsevišķas dienas būs apturēta tramvaja satiksme vakara stundās

13.12.2023

Šīs nedēļas noslēgumā un vairākas dienas nākamnedēļ gaidāmas izmaiņas tramvaja kursēšanas grafikā – atsevišķas dienas tramvajs vakaros kursēs tikai līdz plkst. 21.00 vai 22.00, tādēļ aicinām uzmanīgi sekot līdzi aktuālajai informācijai.

lasīt visu ...

Ceturtdien, piektdien un sestdien izmaiņas tramvaju kursēšanas grafikā

07.12.2023

Sakarā ar tramvaja sliežu ceļa rekonstrukciju un kontakttīklu izbūvi šonedēļ ceturtdien, piektdien un sestdien tramvaja kustība vakara stundās pēc plkst. 22.00 būs apturēta!

lasīt visu ...

Spītējot ziemai, darbi tramvaja līnijas pārbūvei Jaunliepājā turpinās

30.11.2023

Lai arī pēdējās dienas Liepājā vērojami īsteni ziemīgi laikapstākļi ar gaisa temperatūras pazemināšanos un bagātīgu sniega segu, būvdarbi tramvaja līnijas pārbūves projekta ietvaros Jaunliepājā nav pārtraukti un rit pilnā sparā.

lasīt visu ...

Satiksmei atvērs Lielo ielu un tās krustojumus

14.11.2023

No trešdienas, 15. novembra, satiksmei tiks atvērti Lielās ielas krustojumi ar Avotu, Ludviķa un Katoļu ielu. Savukārt no piektdienas, 17. novembra, tiks atjaunota satiksmes plūsma Lielā ielā abos virzienos, atverot arī krustojumu ar Graudu ielu.

lasīt visu ...

Šovakar, 9.novembrī, izmaiņas tramvaju kursēšanas grafikā!

09.11.2023

Sakarā ar tramvaja sliežu ceļa izbūvi un kustības pārslēgšanu uz jauno sliežu ceļu šovakar, 9.novembrī, tramvaja kustība vakara stundās pēc plkst. 21.00 būs apturēta!

lasīt visu ...

26. un 27. oktobrī izmaiņas tramvaju kursēšanas grafikā

26.10.2023

Lūdzam ņemt vērā, ka šodien, 26.oktobrī, un piektdien, 27.oktobrī, tramvaja kustība vakara stundās pēc plkst. 22.00 būs apturēta, līdz ar to abas dienas pēdējais tramvajs no galapunkta Brīvības ielā aties plkst. 21:19, savukārt no M.Ķempes ielas – plkst. 21:56.

lasīt visu ...

Būvdarbu dēļ ieviestas satiksmes izmaiņas pie Autoostas

19.10.2023

Turpinoties tramvaju sliežu ceļa nomaiņai Jaunliepājā, no ceturtdienas, 19.oktobra, ieviestas izmaiņas satiksmes organizācijā Dzelzceļnieku ielā – slēgti Dzelzceļnieku ielas krustojumi ar Rīgas ielu un ar Brīvības ielu. Minētās izmaiņas ietekmēs gan piekļūšanu pie Autoostas, gan arī nedaudz pamainīta starppilsētu autobusu kustība.

lasīt visu ...

Tramvajs trīs dienas nekursēs, pasažieri aicināti izmantot autobusus

18.09.2023

Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa pārbūvi un apgriešanās apļa izbūvi Brīvības ielas galapunktā tramvaju satiksme Liepājā uz trim dienām būs pilnībā apturēta, taču pasažieri nedēļas nogales dienās tiek aicināti izmantot pieejamos pilsētas autobusa maršrutus, savukārt pirmdien, 25. septembrī, kad tradicionāli pilsētas sabiedriskajā transportā ir lielāks noslogojums, tramvaja līniju dublējošā maršrutā kursēs pagaidu autobusi.

lasīt visu ...

❗️Uzmanību! Šonedēļ vakara stundās izmaiņas tramvaja kursēšanas grafikā❗️

05.09.2023

Lielās ielas rekonstrukcijas darbu dēļ no 5. līdz 8. septembrim (ieskaitot) vakara un nakts stundās no plkst. 22:00 paredzēts elektrības pārtraukums, līdz ar to tramvaji varēs kursēt tikai līdz plkst. 22:00.

lasīt visu ...

Iespēja kļūt par tramvaja vadītāju

24.08.2023

Ja esi kādreiz domājis, kā būtu ikdienā vadīt tramvaju, tad šobrīd ir ir īstā iespēja pieteikties "Liepājas tramvaja" komplektētajai jauno tramvaja vadītāju apmācības grupai.

lasīt visu ...

Mainīs tramvaja sliedes Peldu un K.Valdemāra ielas krustojumā

23.08.2023

Turpinot tramvaja sliežu pārbūves darbus pilsētas centrā, no ceturtdienas, 24. augusta, uz aptuveni mēnesi plānots slēgt automašīnu satiksmei Peldu un K.Valdemāra ielas krustojumu, kur tiks veikta tramvaju sliežu nomaiņa.

lasīt visu ...

No 1. augusta būs īpašs tramvaja reiss nokļūšanai uz Rīgas vilcienu

30.07.2023

Ņemot vērā to, ka AS “Pasažieru vilciens” izziņojusi jaunieviestā ikdienas vilciena Liepāja–Rīga–Liepāja atiešanas un pienākšanas laikus, lai nodrošinātu liepājniekiem iespēju nokļūt uz agro vilciena reisu plkst. 5, no 1. augusta tiks organizēti papildu Liepājas sabiedriskā transporta reisi, tai skaitā agrais tramvaja reiss.

lasīt visu ...

Pēc “Prāta Vētras” koncerta būs pieejami sabiedriskā transporta papildreisi

21.07.2023

Lai sniegtu liepājniekiem un pilsētas viesiem iespēju pēc “Prāta Vētras” koncerta 22. jūlijā ērti nokļūt mājās, apmešanās vietās vai uz Liepājas dzelzceļa staciju, būs pieejami sabiedriskā transporta papildreisi.

lasīt visu ...

Rīgas ielā gaidāmi jauni satiksmes ierobežojumi

04.07.2023

Turpinot tramvaja sliežu ceļa rekonstrukciju, no trešdienas, 5. jūlija, plānots paplašināt būvdarbu norises zonu Rīgas ielā, līdz ar to šobrīd automašīnu kustībai slēgtais ielas posms tiek pagarināts līdz Jelgavas ielai.

lasīt visu ...

3. un 4. jūlijā izmaiņas tramvaja kursēšanas laikos

03.07.2023

Lielās ielas rekonstrukcijas darbu dēļ 3. un 4. jūlija vakarā paredzēts veikt tramvaja sliežu ceļa pārmiju izbūves darbus, līdz ar to tramvajs kursēs tikai līdz plkst. 22:00.

lasīt visu ...

20. jūnijā tramvajs kursēs līdz tikai plkst. 22:00

19.06.2023

Lielās ielas rekonstrukcijas darbu dēļ 20. jūnija vakarā paredzēts veikt tramvaja sliežu ceļa pārmiju izbūves darbus, līdz ar to sagaidāmas izmaiņas tramvaja kursēšanas laikos vakara stundās.

lasīt visu ...

Kungu ielu pārbūvēs nakts stundās

22.05.2023

Lai iespējami maz traucētu satiksmi un izvairītos no neērtībām liepājniekiem, būvdarbus, kas Lielās ielas pārbūves projekta ietvaros veicami Kungu ielas sākuma posmā, būvnieki šonedēļ veiks nakts stundās pēc pulksten 22, kad satiksme tiks novirzīta pa apbraucamo ceļu.

lasīt visu ...
1
2345
...
27