Aptauja

Vai atbalstāt Pilsētnieka bankas karti norēķiniem par braucienu sabiedriskajā transportā

  • Kopā nobalsojuši 458 cilvēki
Vecākas aptaujas

1.jūnijā bērni varēs braukt sabiedriskajā transportā bez maksas

30.05.2016

1. jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, bērni un jaunieši vecumā līdz 18 gadiem Liepājas sabiedriskajā transportā, tostarp 904. un 912. maršrutā, varēs braukt bez maksas.

 

Minētie atvieglojumi bērniem ir apstiprināti Liepājas pilsētas domes saistošajos noteikumos Nr.11 „Par braukšanas maksas atvieglojumiem Liepājas pilsētas sabiedriskajā transportā”.

 

Bērniem braukšanas biļete šajā dienā nav jāiegādājas, bet nepieciešamības gadījumā, pēc kontroles lūguma, būs jāuzrāda skolēnu apliecība vai cits personas apliecinošs dokuments, lai varētu pārliecināties par jaunieša vecumu. Bez vajadzības kontrole mazākos pasažierus nepārbaudīs.

Noslēdzoties mācību gadam skolās un sākoties vasaras brīvlaikam, no 1. jūnija Liepājas sabiedriskais transports sāks kursēt pēc vasaras kustības sarakstiem, portālu informē Liepājas sabiedriskā transporta biroja administratore Santa Jostmane.

Vasaras periodā no 1. jūnija līdz jaunā mācību gada sākumam skolēnu ekspresis maršrutos 1S, 2S, 22S un 4S pārtrauks kursēt, bet 3. un 6. maršruta autobusu kustības sarakstā nedaudz tiks pamainīti intervāli starp reisiem. Savukārt atsevišķi 9. maršruta reisi tiks pieskaņoti 6. maršruta reisiem, lai tie savstarpēji nepārklātos.

Vasaras kustības saraksti pieturvietās tiks izvietoti pakāpeniski. Tie būs pieejami arī izdrukai pašvaldības aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports” mājas lapā.

 

liepajniekiem.lv

atpakaļ