Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 22 cilvēki
Vecākas aptaujas

Tramvajs trīs dienas nekursēs, pasažieri aicināti izmantot autobusus

18.09.2023

Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa pārbūvi un apgriešanās apļa izbūvi Brīvības ielas galapunktā tramvaju satiksme Liepājā uz trim dienām būs pilnībā apturēta, taču pasažieri nedēļas nogales dienās tiek aicināti izmantot pieejamos pilsētas autobusa maršrutus, savukārt pirmdien, 25. septembrī, kad tradicionāli pilsētas sabiedriskajā transportā ir lielāks noslogojums, tramvaja līniju dublējošā maršrutā kursēs pagaidu autobusi.

lasīt visu ...

❗️Uzmanību! Šonedēļ vakara stundās izmaiņas tramvaja kursēšanas grafikā❗️

05.09.2023

Lielās ielas rekonstrukcijas darbu dēļ no 5. līdz 8. septembrim (ieskaitot) vakara un nakts stundās no plkst. 22:00 paredzēts elektrības pārtraukums, līdz ar to tramvaji varēs kursēt tikai līdz plkst. 22:00.

lasīt visu ...

Iespēja kļūt par tramvaja vadītāju

24.08.2023

Ja esi kādreiz domājis, kā būtu ikdienā vadīt tramvaju, tad šobrīd ir ir īstā iespēja pieteikties "Liepājas tramvaja" komplektētajai jauno tramvaja vadītāju apmācības grupai.

lasīt visu ...

Mainīs tramvaja sliedes Peldu un K.Valdemāra ielas krustojumā

23.08.2023

Turpinot tramvaja sliežu pārbūves darbus pilsētas centrā, no ceturtdienas, 24. augusta, uz aptuveni mēnesi plānots slēgt automašīnu satiksmei Peldu un K.Valdemāra ielas krustojumu, kur tiks veikta tramvaju sliežu nomaiņa.

lasīt visu ...

No 1. augusta būs īpašs tramvaja reiss nokļūšanai uz Rīgas vilcienu

30.07.2023

Ņemot vērā to, ka AS “Pasažieru vilciens” izziņojusi jaunieviestā ikdienas vilciena Liepāja–Rīga–Liepāja atiešanas un pienākšanas laikus, lai nodrošinātu liepājniekiem iespēju nokļūt uz agro vilciena reisu plkst. 5, no 1. augusta tiks organizēti papildu Liepājas sabiedriskā transporta reisi, tai skaitā agrais tramvaja reiss.

lasīt visu ...

Pēc “Prāta Vētras” koncerta būs pieejami sabiedriskā transporta papildreisi

21.07.2023

Lai sniegtu liepājniekiem un pilsētas viesiem iespēju pēc “Prāta Vētras” koncerta 22. jūlijā ērti nokļūt mājās, apmešanās vietās vai uz Liepājas dzelzceļa staciju, būs pieejami sabiedriskā transporta papildreisi.

lasīt visu ...

Rīgas ielā gaidāmi jauni satiksmes ierobežojumi

04.07.2023

Turpinot tramvaja sliežu ceļa rekonstrukciju, no trešdienas, 5. jūlija, plānots paplašināt būvdarbu norises zonu Rīgas ielā, līdz ar to šobrīd automašīnu kustībai slēgtais ielas posms tiek pagarināts līdz Jelgavas ielai.

lasīt visu ...

3. un 4. jūlijā izmaiņas tramvaja kursēšanas laikos

03.07.2023

Lielās ielas rekonstrukcijas darbu dēļ 3. un 4. jūlija vakarā paredzēts veikt tramvaja sliežu ceļa pārmiju izbūves darbus, līdz ar to tramvajs kursēs tikai līdz plkst. 22:00.

lasīt visu ...

20. jūnijā tramvajs kursēs līdz tikai plkst. 22:00

19.06.2023

Lielās ielas rekonstrukcijas darbu dēļ 20. jūnija vakarā paredzēts veikt tramvaja sliežu ceļa pārmiju izbūves darbus, līdz ar to sagaidāmas izmaiņas tramvaja kursēšanas laikos vakara stundās.

lasīt visu ...

Kungu ielu pārbūvēs nakts stundās

22.05.2023

Lai iespējami maz traucētu satiksmi un izvairītos no neērtībām liepājniekiem, būvdarbus, kas Lielās ielas pārbūves projekta ietvaros veicami Kungu ielas sākuma posmā, būvnieki šonedēļ veiks nakts stundās pēc pulksten 22, kad satiksme tiks novirzīta pa apbraucamo ceļu.

lasīt visu ...

Arī Rīgas ielā pārbūvēs tramvaja sliedes

15.05.2023

Turpinot tramvaja sliežu ceļa rekonstrukciju, no pirmdienas, 15. maija, būvdarbi norisināsies ne tikai Lielajā ielā, bet sāksies arī Jaunliepājas pusē, aptverot Rīgas ielu posmā no Raiņa ielas līdz Tirgus ielai.

lasīt visu ...

Tramvajs pie “Kurzemes” uz laiku vairs nepieturēs

13.04.2023

Turpinot un paplašinot būvdarbus Lielajā ielā, sākot no piektdienas, 14. aprīļa, tiek slēgta tramvaja pietura “Kurzeme” un turpmāk pasažieri iekāpšanai un izkāpšanai no tramvaja tiek aicināti izmantot tuvākās pieejamās pieturas – “Koncertzāle” vai “Pētertirgus”.

lasīt visu ...

12. aprīlī un 13. aprīlī izmaiņas tramvaja kursēšanas laikos!

12.04.2023

Lielās ielas rekonstrukcijas darbu dēļ 12. un 13. aprīlī paredzēts elektrības pārtraukums, tādēļ tramvaji abas dienas kursēs tikai līdz plkst. 22:00.

lasīt visu ...

Satiksmei tiks slēgts Lielās ielas posms pie Liepājas Universitātes

09.03.2023

Tramvaja līnijas pārbūves darbiem pārejot nākamajā fāzē, sākot ar sestdienu, 11. martu, plānotas jaunas izmaiņas satiksmes organizācijā, slēdzot satiksmei abos virzienos Lielās ielas posmu iepretim Liepājas Universitātei.

lasīt visu ...

Klaipēdas ielā veiks balstu demontāžu

15.02.2023

Turpinot tramvaja līnijas pārbūves darbus, pienākusi kārta mainīt arī tramvaja kontakttīklu balstus Klaipēdas ielas posmā no Tukuma ielas līdz K.Uliha ielai.

lasīt visu ...

Liepājniekiem iespēja izteikt viedokli par tramvaju

09.12.2022

Lai uzlabotu pakalpojumu sniegšanas kvalitāti un veicinātu tramvaja kā sabiedriskā transporta veida attīstību Liepājā, uzņēmums SIA “Liepājas tramvajs” veic liepājnieku aptauju, kurā liepājnieki aicināti izteikt viedokli gan par tramvaju tīrību un vadītāju pieklājību, gan kursēšanas grafiku un ērtībām, gan citiem aspektiem.

lasīt visu ...

Veco tramvaja vagonu nomaiņa noslēgusies

21.11.2022

Naktī uz pirmdienu Liepājas tramvaju depo ieripojis pēc skaita jau četrpadsmitais un pēdējais no Horvātijas rūpnīcā pasūtītajiem jaunajiem zemās grīdas tramvajiem, līdz ar to var uzskatīt, ka vecās paaudzes vagonu nomaiņa pilnībā noslēgusies.

lasīt visu ...

Tramvaja sliežu pārbūves dēļ daļēji slēdz satiksmi Lielajā ielā

26.10.2022

Uzsākot tramvaja sliežu pārbūves darbus Lielajā ielā, no nākamās nedēļas tiek mainīta satiksmes organizācija Lielajā ielā un autovadītājiem jārēķinās ar zināmām neērtībām.

lasīt visu ...

Turpmāk tramvajos durvis pasažieriem vērs pēc pieprasījuma

20.10.2022

Iestājoties vēsākiem klimatiskajiem apstākļiem un ņemot vērā, ka komforta temperatūras uzturēšana salonā prasa ievērojamus energoresursus, turpmāk jaunajos zemās grīdas tramvajos iekāpšanai un izkāpšanai pieturvietās tiks atvērtas nevis visas tramvaja durvis vienlaikus, bet tikai tās durvis, kuru atvēršanu, nospiežot pogu, būs pieprasījuši pasažieri.

lasīt visu ...

Lielākajā transporta nozares izstādē InnoTrans arī jaunais Liepājas tramvaja vagons

21.09.2022

Lielākajā transporta un dzelzceļa nozares izstādē “InnoTrans2022”, kas šogad no 20. līdz 23. septembrim norisinās Berlīnē, Vācijā, izstādīts arī “Liepājas tramvaja” jaunais zemās grīdas vagons, kas pēc īpaša pašvaldības pasūtījuma tiek izgatavots Horvātijas rūpnīcā “Končar”.

lasīt visu ...
1
2345
...
26