Aptauja

Kā COVID-19 pandēmija ir iespaidojusi Jūsu paradumus, braucot tramvajā?

  • Kopā nobalsojuši 46 cilvēki
Vecākas aptaujas

Lielākajā transporta nozares izstādē InnoTrans arī jaunais Liepājas tramvaja vagons

21.09.2022

Lielākajā transporta un dzelzceļa nozares izstādē “InnoTrans2022”, kas šogad no 20. līdz 23. septembrim norisinās Berlīnē, Vācijā, izstādīts arī “Liepājas tramvaja” jaunais zemās grīdas vagons, kas pēc īpaša pašvaldības pasūtījuma tiek izgatavots Horvātijas rūpnīcā “Končar”.

lasīt visu ...

Uzsāk komplektēt jaunu tramvaja vadītāju apmācību grupu

14.03.2022

Uzņēmums "Liepājas tramvajs" šobrīd uzsācis komplektēt jaunu tramvaja vadītāju apmācību grupu un aicina pieteikties interesentus, kuri vēlētos apgūt tramvaja vadīšanas iemaņas, lai pēc apmācību pabeigšanas un attiecīgās braukšanas kategorijas eksāmenu nokārtošanas pievienotos Baltijā senākā elektriskā tramvaja kolektīvam.

lasīt visu ...

Liepāju sasniedzis jau divpadsmitais jaunais tramvajs

07.03.2022

Naktī uz pirmdienu Liepājas tramvaju depo ieripojis pēc skaita jau divpadsmitais jaunais zemās grīdas tramvajs, kas caur Liepājas ostu piegādāts no Horvātijas uzņēmuma “Končar Electric Vehicles Inc.”. Kopumā līdz rudenim Liepājai paredzēti 14 jauni tramvaja vagoni.

lasīt visu ...

Liepājā jau gandrīz 80% pasažieru pārvadājumu tramvajos tiek veikti ar jaunajiem vagoniem

07.02.2022

Jaunajiem Horvātijā ražotajiem zemās grīdas tramvajiem pamazām nomainot Liepājas ielās pirms četrdesmit un vairāk gadiem ražotos vecās paaudzes tramvajus, šobrīd jau gandrīz 80% no visiem pasažieru pārvadājumiem tramvajos Liepājā tiek izpildīti ar jaunajiem vagoniem.

lasīt visu ...

Liepājā jau 10 jaunie zemās grīdas tramvaji

21.12.2021

Šonedēļ caur Liepājas ostu no Vācijas ar prāmi pienācis pēc skaita jau desmitais jaunais zemās grīdas tramvajs, kas turpmāk tiks izmantots pasažieru pārvadājumiem Liepājas tramvaja līnijā.

lasīt visu ...

Liepāja sagaidījusi jau devīto jauno tramvaju

30.11.2021

Šonedēļ Liepāju sasniedzis pēc skaita jau devītais jaunais zemās grīdas tramvajs, kas pēc īpaša Liepājas pasūtījuma tiek izgatavoti Horvātijas rūpnīcā “Končar”.

lasīt visu ...

Liepājas ielās sāk kursēt Ziemassvētku tramvajs

29.11.2021

Līdz ar pilsētas Ziemassvētku rotājumu iedegšanu un galvenās egles atklāšanu Rožu laukumā no šodienas, 28. novembra, Liepājas ielās atkal sāk kursēt arī īpašais svētku tramvajs, kas izgaismots vairākiem tūkstošiem svētku gaismiņu.

lasīt visu ...

Braukšanas maksas atvieglojumi būs pieejami personām ar Covid-19 sertifikātu

25.11.2021

Kā to paredz valdības lēmums, pēc mājsēdes, no 15. novembra, braukšanas maksas atvieglojumi sabiedriskajā transportā būs pieejami tikai tām pilngadīgajām personām, kurām būs sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai šīs slimības pārslimošanas faktu.

lasīt visu ...

Jauno tramvaju pulks paliek kuplāks

25.10.2021

Kamēr mājsēdes laikā Liepājā ielas klusas un tukšas, tikmēr uzņēmumā "Liepājas tramvajs" šonakt notika aktīvāka rosība, jo no Horvātijas tiek sagaidīts kārtējais jaunais tramvaja vagons.

lasīt visu ...

Mājsēdes laikā vakaros pēc plkst 21 tramvajs nekursēs

21.10.2021

Lai samazinātu Covid-19 infekcijas izplatības aizvien pieaugošo ātrumu, Latvijā no 21. oktobra līdz 15. novembrim ieviests "lokdauns” jeb mājsēde. Šajā laikā pēc plkst. 21 sabiedriskais transports Liepājā nekursēs, tai skaitā atcelti tramvaja reisi.

lasīt visu ...

Puse no jaunajiem tramvajiem jau Liepājā

20.09.2021

Naktī uz pirmdienu, 20. septembri, ar prāmi Liepāju sasniedzis pēc skaita jau septītais jaunais zemās grīdas tramvajs, līdz ar to Liepājā piegādāta jau puse no visiem paredzētajiem jaunajiem tramvaja vagoniem, kas pēc īpaša Liepājas pasūtījuma šobrīd tiek izgatavoti Horvātijas rūpnīcā “Končar”.

lasīt visu ...

Liepājā puse no visiem tramvaja pārvadājumiem veikta ar jaunajiem vagoniem

07.09.2021

Šobrīd aptuveni puse no visiem pasažieru pārvadājumiem tramvaja satiksmē Liepājā tiek veikta ar jaunajiem un modernajiem zemās grīdas tramvajiem, rāda uzņēmuma “Liepājas tramvajs” apkopotā pārvadājumu statistika par augustu.

lasīt visu ...

Jaunie tramvaji pieejami arī cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem

30.08.2021

Atšķirībā no iepriekš Liepājā izmantotajiem tramvajiem, kuros iekļūšanai vagonā pasažieriem bija jāpārvar vairāki augsti pakāpieni, jaunie Liepājas ielās kursējošie tramvaji ir pilnībā piemēroti arī cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem, tai skaitā pasažieriem riteņkrēslos.

lasīt visu ...

Liepājas viesi aicināti apskatīt pilsētvidi, izmantojot tramvaju

18.08.2021

Ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu Liepājas ielās pakāpeniski parādās jauni un videi draudzīgi zemās grīdas tramvaju vagoni. Seši zemās jaunie vagoni jau kursē Liepājas ielās, bet drīzumā no Horvātijas rūpnīcas sagaidāms ierodamies septītais tramvaja vagons.

lasīt visu ...

Tramvajos īpaša ērtība – telefonu uzlādes punkts

23.07.2021

Ņemot vērā, ka mobilais telefons ir kļuvis par neatņemamu ikdienas saziņas rīku un nereti nākas piedzīvot situācijas, kad telefona akumulatora rezerves nepietiek visas dienas garumam, jaunajos tramvaja vagonos paredzēta īpaša ērtība pasažieriem – telefonu uzlādes punkts.

lasīt visu ...

Liepājai piegādāts jau sestais jaunais tramvajs

09.06.2021

Šonakt Liepājas ostā ieradies sestais no Horvātijas rūpnīcā pasūtītajiem jaunajiem tramvaja vagoniem, teikts uzņēmuma "Liepājas tramvajs" feisbuka lapā.

lasīt visu ...

“Liepājas tramvajs” izsolīs pirmos divus vecos vagonus

18.05.2021

Ņemot vērā, ka sabiedriskā transporta satiksmē pakāpeniski vecie tramvaja vagoni tiek aizstāti ar jauniem zemās grīdas tramvajiem, uzņēmums “Liepājas tramvajs” plāno izsolē pārdot pirmos divus “Tatra KT4D” vagonus, kuri vairs nav nepieciešami pasažieru pārvadāšanai pilsētā.

lasīt visu ...

Liepājas depo sasniedzis jau piektais jaunais tramvajs

20.04.2021

Naktī uz pirmdienu, 19.aprīli, Liepājas depo sasniedzis jau piektais jaunais horvātu rūpnīcas “Končar Electric Vehicles Inc” ražojums. Vienlaikus SIA “Liepājas tramvajs” gatavo dokumentāciju divu veco vagonu nodošanai izsolē – “Kurzemes Vārds” uzzināja uzņēmumā.

lasīt visu ...

Agri Laugali darbabiedri izvadīs ar tramvaju "taurēm"

09.04.2021

Piektdien, 9. aprīlī, pulksten 16, kad Iļģu kapsētā notiks 1. aprīlī noslepkavotā tramvaja vadītāja Agra Laugaļa bēres, SIA "Liepājas tramvajs" tramvaju vadītāji visā pilsētā uz mirkli apturēs savus braucamos un signalizēs – tās būs simboliskas atvadas no mūžībā aizgājušā kolēģa.

lasīt visu ...

Uz Liepāju atvests jau ceturtais jaunais tramvajs

22.03.2021

Kā teikts uzņēmuma "Liepājas tramvajs" feisbuka lapā, no rūpnīcas Horvātijā uz Liepāju šonakt atceļojis jau ceturtais jaunās paaudzes zemās grīdas tramvajs.

lasīt visu ...
1
2345
...
25