Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 9 cilvēki
Vecākas aptaujas

Liepājniekiem iespēja izteikt viedokli par tramvaju

09.12.2022

Lai uzlabotu pakalpojumu sniegšanas kvalitāti un veicinātu tramvaja kā sabiedriskā transporta veida attīstību Liepājā, uzņēmums SIA “Liepājas tramvajs” veic liepājnieku aptauju, kurā liepājnieki aicināti izteikt viedokli gan par tramvaju tīrību un vadītāju pieklājību, gan kursēšanas grafiku un ērtībām, gan citiem aspektiem.

lasīt visu ...

Veco tramvaja vagonu nomaiņa noslēgusies

21.11.2022

Naktī uz pirmdienu Liepājas tramvaju depo ieripojis pēc skaita jau četrpadsmitais un pēdējais no Horvātijas rūpnīcā pasūtītajiem jaunajiem zemās grīdas tramvajiem, līdz ar to var uzskatīt, ka vecās paaudzes vagonu nomaiņa pilnībā noslēgusies.

lasīt visu ...

Tramvaja sliežu pārbūves dēļ daļēji slēdz satiksmi Lielajā ielā

26.10.2022

Uzsākot tramvaja sliežu pārbūves darbus Lielajā ielā, no nākamās nedēļas tiek mainīta satiksmes organizācija Lielajā ielā un autovadītājiem jārēķinās ar zināmām neērtībām.

lasīt visu ...

Turpmāk tramvajos durvis pasažieriem vērs pēc pieprasījuma

20.10.2022

Iestājoties vēsākiem klimatiskajiem apstākļiem un ņemot vērā, ka komforta temperatūras uzturēšana salonā prasa ievērojamus energoresursus, turpmāk jaunajos zemās grīdas tramvajos iekāpšanai un izkāpšanai pieturvietās tiks atvērtas nevis visas tramvaja durvis vienlaikus, bet tikai tās durvis, kuru atvēršanu, nospiežot pogu, būs pieprasījuši pasažieri.

lasīt visu ...

Lielākajā transporta nozares izstādē InnoTrans arī jaunais Liepājas tramvaja vagons

21.09.2022

Lielākajā transporta un dzelzceļa nozares izstādē “InnoTrans2022”, kas šogad no 20. līdz 23. septembrim norisinās Berlīnē, Vācijā, izstādīts arī “Liepājas tramvaja” jaunais zemās grīdas vagons, kas pēc īpaša pašvaldības pasūtījuma tiek izgatavots Horvātijas rūpnīcā “Končar”.

lasīt visu ...

Noslēdz līgumu par tramvaja līnijas pārbūvi

25.08.2022

Uzņēmums SIA “Liepājas tramvajs” 23. augustā iepirkuma rezultātā ir noslēdzis būvdarbu līgumu ar SIA “Baltijas būve” par tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas pārbūvi Lielās ielas posmā no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Peldu ielai.

lasīt visu ...

Pagarina termiņu pretendentu iesniegumiem Lielās ielas pārbūvei

27.05.2022

SIA "Liepājas tramvajs" iepirkumu komisijas sēdē šodien pieņemts lēmums pagarināt līdz 27. jūnijam termiņu pretendentu piedāvājumu iesniegšanai atklātajā konkursā "Tramvaja līnijas un pieguļošās teritorijas pārbūve Lielās ielas posmā no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Peldu ielai, Liepājā" LT 2022/3.

lasīt visu ...

Izsludināts iepirkums tramvaja līnijas pārbūvei

15.04.2022

14. aprīlī Elektronisko iepirkumu sistēmā un Iepirkumu uzraudzības biroja Publikāciju vadības sistēmā izsludināts atklāts konkurss "Tramvaja līnijas un pieguļošās teritorijas pārbūve Lielās ielas posmā no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Peldu ielai, Liepājā" LT 2022/3. Saskaņā ar konkursa nosacījumiem pretendentiem savi piedāvājumi iesniedzami līdz 16.05.2022.

lasīt visu ...

Uzsāk komplektēt jaunu tramvaja vadītāju apmācību grupu

14.03.2022

Uzņēmums "Liepājas tramvajs" šobrīd uzsācis komplektēt jaunu tramvaja vadītāju apmācību grupu un aicina pieteikties interesentus, kuri vēlētos apgūt tramvaja vadīšanas iemaņas, lai pēc apmācību pabeigšanas un attiecīgās braukšanas kategorijas eksāmenu nokārtošanas pievienotos Baltijā senākā elektriskā tramvaja kolektīvam.

lasīt visu ...

Liepāju sasniedzis jau divpadsmitais jaunais tramvajs

07.03.2022

Naktī uz pirmdienu Liepājas tramvaju depo ieripojis pēc skaita jau divpadsmitais jaunais zemās grīdas tramvajs, kas caur Liepājas ostu piegādāts no Horvātijas uzņēmuma “Končar Electric Vehicles Inc.”. Kopumā līdz rudenim Liepājai paredzēti 14 jauni tramvaja vagoni.

lasīt visu ...

Liepājā jau gandrīz 80% pasažieru pārvadājumu tramvajos tiek veikti ar jaunajiem vagoniem

07.02.2022

Jaunajiem Horvātijā ražotajiem zemās grīdas tramvajiem pamazām nomainot Liepājas ielās pirms četrdesmit un vairāk gadiem ražotos vecās paaudzes tramvajus, šobrīd jau gandrīz 80% no visiem pasažieru pārvadājumiem tramvajos Liepājā tiek izpildīti ar jaunajiem vagoniem.

lasīt visu ...

Liepājā jau 10 jaunie zemās grīdas tramvaji

21.12.2021

Šonedēļ caur Liepājas ostu no Vācijas ar prāmi pienācis pēc skaita jau desmitais jaunais zemās grīdas tramvajs, kas turpmāk tiks izmantots pasažieru pārvadājumiem Liepājas tramvaja līnijā.

lasīt visu ...

Liepāja sagaidījusi jau devīto jauno tramvaju

30.11.2021

Šonedēļ Liepāju sasniedzis pēc skaita jau devītais jaunais zemās grīdas tramvajs, kas pēc īpaša Liepājas pasūtījuma tiek izgatavoti Horvātijas rūpnīcā “Končar”.

lasīt visu ...

Liepājas ielās sāk kursēt Ziemassvētku tramvajs

29.11.2021

Līdz ar pilsētas Ziemassvētku rotājumu iedegšanu un galvenās egles atklāšanu Rožu laukumā no šodienas, 28. novembra, Liepājas ielās atkal sāk kursēt arī īpašais svētku tramvajs, kas izgaismots vairākiem tūkstošiem svētku gaismiņu.

lasīt visu ...

Braukšanas maksas atvieglojumi būs pieejami personām ar Covid-19 sertifikātu

25.11.2021

Kā to paredz valdības lēmums, pēc mājsēdes, no 15. novembra, braukšanas maksas atvieglojumi sabiedriskajā transportā būs pieejami tikai tām pilngadīgajām personām, kurām būs sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai šīs slimības pārslimošanas faktu.

lasīt visu ...

Jauno tramvaju pulks paliek kuplāks

25.10.2021

Kamēr mājsēdes laikā Liepājā ielas klusas un tukšas, tikmēr uzņēmumā "Liepājas tramvajs" šonakt notika aktīvāka rosība, jo no Horvātijas tiek sagaidīts kārtējais jaunais tramvaja vagons.

lasīt visu ...

Mājsēdes laikā vakaros pēc plkst 21 tramvajs nekursēs

21.10.2021

Lai samazinātu Covid-19 infekcijas izplatības aizvien pieaugošo ātrumu, Latvijā no 21. oktobra līdz 15. novembrim ieviests "lokdauns” jeb mājsēde. Šajā laikā pēc plkst. 21 sabiedriskais transports Liepājā nekursēs, tai skaitā atcelti tramvaja reisi.

lasīt visu ...

Puse no jaunajiem tramvajiem jau Liepājā

20.09.2021

Naktī uz pirmdienu, 20. septembri, ar prāmi Liepāju sasniedzis pēc skaita jau septītais jaunais zemās grīdas tramvajs, līdz ar to Liepājā piegādāta jau puse no visiem paredzētajiem jaunajiem tramvaja vagoniem, kas pēc īpaša Liepājas pasūtījuma šobrīd tiek izgatavoti Horvātijas rūpnīcā “Končar”.

lasīt visu ...

Liepājā puse no visiem tramvaja pārvadājumiem veikta ar jaunajiem vagoniem

07.09.2021

Šobrīd aptuveni puse no visiem pasažieru pārvadājumiem tramvaja satiksmē Liepājā tiek veikta ar jaunajiem un modernajiem zemās grīdas tramvajiem, rāda uzņēmuma “Liepājas tramvajs” apkopotā pārvadājumu statistika par augustu.

lasīt visu ...

Jaunie tramvaji pieejami arī cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem

30.08.2021

Atšķirībā no iepriekš Liepājā izmantotajiem tramvajiem, kuros iekļūšanai vagonā pasažieriem bija jāpārvar vairāki augsti pakāpieni, jaunie Liepājas ielās kursējošie tramvaji ir pilnībā piemēroti arī cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem, tai skaitā pasažieriem riteņkrēslos.

lasīt visu ...
1
2345
...
25