Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 52 cilvēki
Vecākas aptaujas

Tramvajs šonedēļ vēlās vakara stundās nekursēs

08.04.2024
Šīs nedēļas sākumā gaidāmas izmaiņas tramvaja kursēšanas grafikā un pirmdien, otrdien un trešdien tramvajs vakaros kursēs tikai līdz plkst. 22.00, savukārt vēlie vakari reisi būs atcelti.
 
Pirmdien, 8.aprīlī, otrdien, 9.aprīlī, un trešdien, 10.aprīlī, saistībā ar darbiem uz sliežu ceļa tramvaji kursēs tikai līdz plkst. 22.00. Tas nozīmē, ka šīs trīs dienas pēdējais tramvajs no galapunkta Brīvības ielā aties plkst. 21.19, savukārt no M.Ķempes ielas plkst. 21.56.
Citi reisi, tai skaitā agrie rīta reisi uz Rīgas vilcienu, netiek mainīti un tiek plānoti saskaņā ar kustību sarakstu.
 
Tramvaju kustības apturēšana vakara stundās nepieciešama saistībā ar tramvaja sliežu ceļu rekonstrukcijas projektu Jaunliepājā, lai nodrošinātu iepriekš nepiemērotu klimatisko laikapstākļu dēļ atlikto darbu pabeigšanu. 
 
SIA “Liepājas tramvajs” atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina tramvaja nekursēšanas laikā izvēlēties citus sabiedriskā transporta veidus. 
 
Uzņēmums SIA “Baltijas būve” kopš pagājušā gada maija vidus Jaunliepājā veic tramvaja līnijas pārbūves darbus, un tie ietver gan tramvaja sliežu ceļa nomaiņu, gan arī plašāku apkārtējās teritorijas rekonstrukciju. 
 
Tramvaju sliežu ceļa pārbūve ir secīgs turpinājums 2014. gadā aizsāktajiem tramvaja sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem Liepājā, un to mērķis ir nodrošināt būtiskus uzlabojumus tramvaju pārvadājumu sistēmas darbībā, nodrošinot tramvaju kustības regularitāti un samazinot tehnisko avāriju risku. 
atpakaļ