Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 52 cilvēki
Vecākas aptaujas

Tramvaja pieturas pie autoostas atgriezīsies savās iepriekšējās vietās

12.04.2024
Pakāpeniski noslēdzoties tramvaju sliežu ceļa pārbūves darbiem Jaunliepājā, no nākamās nedēļas savās iepriekšējās vietās atgriezīsies tramvaja pieturvietas pie Liepājas autoostas un citviet Rīgas ielā. 
 
No pirmdienas, 15. aprīļa, abos virzienos tiks atjaunotas iepriekšējās tramvaja pieturvietas “Stacija” pie Liepājas autoostas, līdz ar to pasažieri tiek aicināti būt vērīgiem un sekot līdzi izmaiņām. Virzienā no pilsētas centra tramvajs pie autoostas apturēs agrākajā pieturvietā iepretim autoostas ēkai, uzreiz aiz pagrieziena uz Dzelzceļnieku ielu, savukārt virzienā no Brīvības ielas uz centru tramvajs turpmāk pie autoostas piestās pieturvietā Rīgas ielā, tuvāk bijušajam maizes kombinātam.
 
Tāpat tuvākajā laikā līdz ar labiekārtošanas darbu pabeigšanu savās iepriekšējās vietās atgriezīsies arī citas tramvaja pieturvietas Rīgas ielā – pie Esperanto ielas, pie Draudzīgā aicinājuma vidusskolas u.c. Atgādinām, ka tramvaja apstāšanās pieturvieta saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem tiek apzīmēta ar tumši zilas krāsas taisnstūrveida zīmi, kurā baltā laukumā attēlots tramvaja simbols.
 
Pieturvietas Rīgas ielā uz remontdarbu laiku bija nedaudz novirzītas, lai būvdarbu zonā nodrošinātu drošu pasažieru iekāpšanu un izkāpšanu. 
 
Uzņēmums SIA “Baltijas būve” kopš pagājušā gada maija vidus Jaunliepājā veic tramvaja līnijas pārbūves darbus, un tie ietver gan tramvaja sliežu ceļa nomaiņu, gan arī plašāku apkārtējās teritorijas rekonstrukciju. Šobrīd projekta ietvaros tiek pabeigti iepriekš nepiemērotu klimatisko laikapstākļu dēļ atliktie darbi.
 
Tramvaju sliežu ceļa pārbūve ir secīgs turpinājums 2014. gadā aizsāktajiem tramvaja sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem Liepājā, un to mērķis ir nodrošināt būtiskus uzlabojumus tramvaju pārvadājumu sistēmas darbībā, nodrošinot tramvaju kustības regularitāti un samazinot tehnisko avāriju risku. 
atpakaļ