Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 56 cilvēki
Vecākas aptaujas

Ekspluatācijā pieņemta vairāku ielu pārbūve kopumā 4,3 kilometru garumā

28.12.2023
Gada izskaņā ekspluatācijā pieņemtas vairākas šogad Liepājā pārbūvētas ielas, tai skaitā Lielās ielas pārbūve un tramvaja līnijas rekonstrukcija Jaunliepājā. Kopējais rekonstruēto ielu garumu ir vairāk nekā četri kilometri, tādējādi pilsētā uzlabojot vispārējo satiksmes drošību. Saistībā ar nepiemērotiem laikapstākļiem, atsevišķos būvobjektos noteikti atliktie darbi, kurus pieļaujams veikt pavasarī, sasniedzot atbilstošu gaisa temperatūru.
 
2023.gada nogalē pieņemta vairāku ielu posmu pārbūve dažādos pilsētas mikrorajonos, kas veikta ar Eiropas Savienības Reģionālās attīstības fonda un Kohēzijas fonda atbalstu - Sakas, Saraiķu, Ganību, Ziemupes, Saulrietu un Lielās ielas posmos, kā Kūrmājas prospektā un Kārļa Zāles laukumā.
 
Kārļa Zāles laukumā, Kūrmājas prospektā, Dzelzceļnieku, Rīgas un Lielajā ielā fiksēti noteikti atliktie darbi, kas lielākoties saistīti ar labiekārtojuma un apzaļumošanas darbiem, kā arī ielas seguma atjaunošanu, ko dažādu iemeslu dēļ nebija iespējams veikt šī gada izskaņā, kad Liepājā uzsniga bieza sniega kārta.
 
No šogad veiktajiem būvdarbiem Liepājas būvvalde 15.decembrī pieņēma tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas pārbūvi Lielās ielas posmā no Friča Brīvzemnieka līdz Peldu ielai - kopumā 545 metrus garu ielas posmu un tramvaja sliežu ceļu 941 metru garumā. Būvobjektā uz pavasari noteikti atsevišķi atliktie darbi, kas saistīti ar apzaļumošanu, seguma atjaunošanu un ceļa horizontālo apzīmējumu uzklāšanu. Būvdarbu veicējs: SIA "Baltijas būve".
 
Tāpat pieņemti tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas pārbūves darbi Jaunliepājas un Vecliepājas ielu posmos. Būvdarbu veicējs: SIA "Baltijas būve". Objektā iekļauta sliežu ceļa pārbūve trīs dažādos ielu posmos kopumā 2,56 km garumā abos maršruta virzienos Rīgas un Dzelzceļnieku ielā, kā arī tramvaja līnijas galapunktā Brīvības ielā. Tāpat darbos iekļauta Rīgas ielas seguma pārbūve 698 metru garumā. Būvobjektā noteikti vairāki atliktie darbi, tostarp lieko stabu, brauktuves un ietvju demontāža, ielas seguma atjaunošana (granīta apmaļu uzstādīšana, dabīgā akmens bruģa un betona bruģa seguma uzklāšana, asfalta ieklāšana), pieturvietu platformu uzstādīšanu, ceļa horizontālo apzīmējumu uzklāšana un zāles sēšana.
 
Nākamgad, līdz ar labvēlīgu laikapstākļu iestāšanos, tiks atsākti būvdarbi saskaņā ar atlikto darbu plānu, kas visi jāpaveic līdz nākamā gada vasarai.
 
atpakaļ