Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 38 cilvēki
Vecākas aptaujas

9.jūlijā pārslēgs satiksmi atlikušajā Lielās ielas posmā

09.07.2018

Turpinot Lielās ielas rekonstrukcijas darbus, pirmdien, 9. jūlijā uz jauno joslu (jūras pusē) tiks pārslēgta satiksme atlikušajā Lielās ielas posmā – no Rožu laukuma līdz Radio ielai.

Savukārt pavisam satiksmei tiks slēgts Lielās ielas un Zivju ielas krustojums pie Rožu laukuma, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Slēgto posmu autovadītāji varēs apbraukt pa Friča Brīvzemnieka ielu, apkārt Liepājas Universitātei. Arī autobusi sekos apbraucamajiem ceļiem un autobusu pieturvieta "Līva" uz Lielās ielas (pie "Narvesen" kioska) būvdarbu laikā tiks pārcelta uz Friča Brīvzemnieka ielu, pie Liepājas Universitātes. Ņemot vērā satiksmes izmaiņas, Friča Brīvzemnieka ielā maksas autostāvvietas ielas malā tiks slēgtas.

Jau informēts, ka līdz šim transporta kustība uz jaunizbūvēto joslu (jūras pusē) ir pārvirzīta uz Tramvaja tilta, kā arī Lielās ielas posmā no Radio ielas līdz Jūras ielai.

Arī turpmāk, tāpat kā līdz šim, satiksmei uz Tramvaja tilta būs atvērta tikai viena josla – virzienā no Jaunliepājas uz centru. Savukārt virzienā no centra uz Jaunliepāju varēs braukt tikai pa Jauno tiltu, kur tiek saglabāta divvirzienu transporta kustība. Rekonstrukcijas laikā arī Lielā iela satiksmei ir atvērta tikai vienā virzienā – no Rožu laukuma uz Tramvaja tiltu (līdz Jūra ielai).

Uzziņai
Tramvaja tilta un Lielās ielas rekonstrukcija ir noslēdzošais posms tramvaja sliežu ceļu rekonstrukcijai, lai varētu nodrošināt piemērotu infrastruktūru zemās grīdas tramvaju vagoniem. Plānotie ieguvumi – mazināsies tehnisko avāriju risks, palielināsies pasažieru komforta līmenis, samazināsies trokšņi, tiks nodrošināta pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem un māmiņām ar bērnu ratiņiem.

 

 

 Projekts

Tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas kompleksa rekonstrukcija
(Nr. 4.5.1.1/16/I/001)

 

atpakaļ