Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Agri Laugali darbabiedri izvadīs ar tramvaju "taurēm"

09.04.2021
Piektdien, 9. aprīlī, pulksten 16, kad Iļģu kapsētā notiks 1. aprīlī noslepkavotā tramvaja vadītāja Agra Laugaļa bēres, SIA "Liepājas tramvajs" tramvaju vadītāji visā pilsētā uz mirkli apturēs savus braucamos un signalizēs – tās būs simboliskas atvadas no mūžībā aizgājušā kolēģa.
 
Portāls irliepaja.lv Agri Laugali iepazina 2018. gadā kā godīgu un drosmīgi vīru, kuram toreizējie kolēģi "Liepājas autobusu parkā" bija uzticējuši vadīt arodbiedrību, ko Agris arī nesavtīgi darīja, aizstāvot savu darbabiedru intereses un cīnoties par viņu tiesībām. To Agris Laugalis darīja pat vēl pēc tam, kad jau sēdēja nevis pie autobusa, bet tramvaja stūres.
 
Arī "Liepājas tramvaja" kolēģi Agri Laugali raksturojuši kā "atsaucīgu, labsirdīgu, laipnu, korektu, iejūtīgu, uzņēmumam lojālu" darbinieku.
 
Savukārt Agris, atbildot uz jautājumu, kā nolēmis kļūt par tramvaja vadītāju, saka: "Man patīk strādāt ar cilvēkiem, jau daudzus gadus ar viņiem strādāju" un "Man ļoti patīk "Liepājas tramvaja" kolektīvs – draudzīgs, atsaucīgs..."
 
Jau vēstīts, ka 1. aprīlī ap trijiem pēcpusdienā Brīvības ielā pie "Liepājas metalurga" administratīvās ēkas 1,9 promiļu reibumā esošs vīrietis, kā vēlāk noskaidrojās – izbijis milicis, uzbruka un ar nazi kaklā sadūra tramvaja vadītāju – Agri Laugali, kura dzīvību mediķiem neizdevās glābt. Pēc uzbrukuma slepkava devās prom, bet ar iedzīvotāju palīdzību drīz vien viņu aizturēja pašvaldības policisti. Uzbrukuma iemeslu noskaidro izmeklēšanā.
 
Portāls irliepaja.lv izsaka visdziļāko līdzjūtību Agra Laugaļa tuviniekiem, ticam, ka slepkava par nodarīto saņems pēc nopelniem.
 
Pārpublicēts no portāla irliepaja.lv
atpakaļ