Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 52 cilvēki
Vecākas aptaujas

Atver tiltu un Lielo ielu

16.11.2018

No šodienas, 16. novembra, pulksten 5 no rīta, autosatiksme pa Tramvaja tiltu un Lielo ielu būs atvērta abos virzienos – tā vakar pēcpusdienā „Kurzemes Vārdam” teica ģenerālbūvnieka SIA „Rīgas tilti” darbu vadītājs Edgars Jurševics, „Visu nakti strādāsim.”

Būvobjektā darbi notiek ļoti intensīvi. Lielajā ielā bruģieru pulks oranžās darba drānās ar āmuriem iegulda akmens bruģakmeņus starp tramvaja sliedēm. Lai gan braucējiem un gājējiem tilts un iela būs atvērti, būvdarbi turpināsies tik un tā. Bruģētājus no automašīnām sargās sarkanbalto vadstatņu jeb tā saukto seržantu rinda. Dažādu sīkāku darbu vēl daudz, piemēram, jāaizdara pārāk lielās spraugas starp tilta margām un apgaismes stabiem, nav vēl arī pabeigts bruģējums uz trotuāra tilta galos. Vēl paliek asfaltējama Lielā iela – pagaidām ielu lietosim tikai ar asfalta apakškārtu. Ja laika apstākļi atļaus, virskārtas klās šogad, ja ne, tad nākamgad – vakar sacīja E. Jurševics, atzīdams: „Es neapņemos to solīt šogad.”

Valsts svētku sarīkojuma dēļ satiksmei līdz 19. novembrim būs slēgta Jūras iela – stāsta E. Jurševics. Tomēr no šodienas, 16. novembra, pa Tramvaja tiltu un pa Lielo ielu braucēji varēs doties abos virzienos, izmantojot abas tramvaja ceļa puses. Braucot pa Lielo ielu Tirdzniecības kanāla virzienā, drīkstēs vēl tikai nogriezties pa labi uz Kārļa Zāles laukumu. Bet no K. Zāles laukuma drīkstēs nogriezties pa labi uz tiltu. No Lielās ielas varēs nogriezties uz šķērsielām – Teātra ielu, Baznīcas ielu, Radio ielu, un no Teātra un Radio ielas varēs nogriezties uz Lielo ielu.

Pēc svētkiem, ar 19. novembri, autosatiksme būs organizēta atkal tāpat, kā tas bija pirms tilta rekonstrukcijas. Tad būs atvērta arī Jūras iela.

Gājējiem gan vēl kādu laiku nebūs pieejams trotuārs uz tilta ezera pusē. Savukārt velojoslas būs iezīmētas tikai tad, kad Lielajā ielā būs uzklātas visas asfalta kārtas.

 

liepajniekiem.lv

atpakaļ