Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Bezmaksas sabiedriskā transporta mēnešbiļešu termiņu pagarinās līdz 1. jūlijam

03.06.2020

Ņemot vērā, ka pēc 9. jūnija (valstī noteiktās ārkārtējās situācija beigas) Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūrā “Liepājas sabiedriskais transports” vai Liepājas domes sociālajā dienestā sagaidāms liels to klientu pieplūdums, kuriem nepieciešams pagarināt Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta abonementa biļešu ar 100% atvieglojumiem termiņu, pieņemts lēmums to pagarināt automātiski līdz 1. jūlijam.

Lai neveidotos lielas rindas un drošības apsvērumu dēļ tiktu ierobežota pulcēšanās, iedzīvotāji aicināti nesteigties uz šīm iestādēm uzreiz pēc 9. jūnija, bet izņemt abonementa biļetes pakāpeniski mēneša laikā, t.i., līdz 1. jūlijam.

Pieņemtais lēmums attiecas uz personām, kurām piešķirti braukšanas maksas atvieglojumi 100% apmērā un kuri Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūrā “Liepājas sabiedriskais transports” vai Liepājas domes sociālajā dienestā parasti devās pēc bezmaksas abonementa biļetēm. Šo abonementa biļešu termiņš automātiski tiks pagarināts līdz 1. jūlijam, un Kontroles dienests par to būs informēts.

Neskatoties uz vairāku ierobežojumu mazināšanos, iedzīvotāji joprojām tiek aicināti izturēties atbildīgi, sargājot sevi un citus sabiedrības locekļus.  Tāpat pasažieri aicināti joprojām rūpīgi izvērtēt nepieciešamību izmantot sabiedrisko transportu. Atgādinām, ka drošības apsvērumu dēļ visā valstī ir obligāta prasība visiem pasažieriem sabiedriskajā transportā valkāt mutes un deguna aizsegu.

atpakaļ