Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Braukšanas maksas atvieglojumi būs pieejami personām ar Covid-19 sertifikātu

25.11.2021
Lai personas, kurām ir Covid-19 sertifikāts, varētu saņemt abonementa biļetes ar atvieglojumiem, no ceturtdienas, 11. novembra, atsākusi strādāt pašvaldības aģentūras „Liepājas sabiedriskais transports” kase Peldu ielā 5. Lai nekavētu rindu, lūgums interesentiem jau laicīgi sagatavot uzrādīšanai Covid-19 sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu. Biļetes bez atvieglojumiem pasažieri, tāpat kā iepriekš, varēs iegādāties citās biļešu tirdzniecības vietās.
 
No 15. novembra atsāksies arī klātienes mācības, visi nepilngadīgie skolēni abonementa biļetes ar atvieglojumiem var saņemt savās mācību iestādēs.
 
Atgādinām, ka no 15. novembra tiek atcelta mājsēde un sabiedriskais transports atsāks kursēt pēc pulksten 21.
 
Ministru kabinets otrdien, 9. novembrī, apstiprināja detalizētu regulējumu, kas stāsies spēkā no 15. novembra un paredz, ka visas darbības klātienē varēs notikt epidemioloģiski drošajā jeb "zaļajā režīmā", izņemot kritiski nepieciešamos pakalpojumus. Tostarp valdības lēmums nosaka, ka pēc mājsēdes pašvaldības un sabiedriskā transporta pakalpojuma sniedzēji, kuri saņem dotācijas no pašvaldībām, nedrīkstēs piemērot braukšanas maksas atvieglojumus pilngadīgām personām bez Covid-19 sertifikāta.
atpakaļ