Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 38 cilvēki
Vecākas aptaujas

Būs izmaiņas abonementa biļešu izsniegšanas kārtībā

28.02.2018

No 1. marta tiek slēgta SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" (LNA) norēķinu kase Peldu ielā 5, informē aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Līdz ar to turpmāk sabiedriskā transporta abonementa biļetes ar noteiktiem braukšanas maksas atvieglojumiem var saņemt Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūrā "Liepājas sabiedriskais transports" Jūrmalas ielā 23, un, tāpat kā līdz šim, Liepājas pilsētas domes Sociālajā dienestā E. Veidenbauma ielā 3.

LNA norēķinu kasē iepriekš izsniegtās abonementa biļetes katrai dienai ar 100% braukšanas maksas atvieglojumiem personām, kuras sasniegušas 80 gadu vecumu, politiski represētām personām, kuras ir nestrādājoši pensionāri, kā arī Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas rezultātā cietušajām personām, kā arī abonementa biļetes ar 50% braukšanas maksas atvieglojumiem nestrādājošiem vecuma pensionāriem, kuriem piešķirtās pensijas apmērs un piemaksa par darba stāžu mēnesī, kā arī citu valstu pensija kopumā nepārsniedz 300 eiro, turpmāk būs saņemamas:
•Liepājas pilsētas domes Sociālajā dienestā, E. Veidenbauma ielā 3 (113. kabinets) no pirmdienas līdz ceturtdienai no pulksten 9 līdz 16, piektdienās no pulksten 9 līdz 15;
• Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūrā "Liepājas sabiedriskais transnsports", Jūrmalas ielā 23, pirmdienās no pulksten 8.30 līdz 18, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no pulksten 8.30 līdz 17 un piektdienās no pulksten 8.30 līdz 16.

Citi abonementa biļešu veidi ar atvieglojumiem tiks izsniegti ierastajā kārtībā un saņemšanas vietās.

Atgādinām, ka abonementa biļeti ar braukšanas maksas atvieglojumiem var saņemt tikai Liepājas pilsētas administratīvajā teritorijā deklarētie iedzīvotāji, uzrādot personu apliecinošu dokumentu vai citu attiecīgu personas dokumentu noteikto braukšanas maksas atvieglojumu saņemšanai.

Pasažieru ērtībām un ikmēneša jaunas abonementa biļetes saņemšanas atvieglošanai, Liepājā deklarētajām personām, kuras sasniegušas 80 gadu vecumu, abonementa biļetes no š.g. 1.marta tiks izsniegtas trīs mēnešu periodam.

Atvainojamies, ka aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" telpās šobrīd nav iespējams patstāvīgi iekļūt personām ratiņkrēslā vai personām ar kustību traucējumiem, norādītājiem klientiem abonementa biļešu izsniegšanas pakalpojums šobrīd pieejams tikai Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta telpās. Aģentūra šobrīd ir uzsākusi darbu, lai pēc iespējas ātrāk risinātu vides pieejamības jautājumu, tādējādi nodrošinot piekļūšana aģentūras telpām arī personām ar kustības traucējumiem.

Atgādinām, ka informācija par braukšanas maksas atvieglojumiem, kā arī sabiedriskā transporta biļešu cenām, kustības sarakstiem un cita aktuālā informācija pieejama pašvaldības aģentūras mājas lapā www.liepajastransports.lv.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

 
atpakaļ