Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Būvnieki lūdz ievērot drošības pasākumus

26.06.2012

 

Turpinās tramvaja līnijas pagarināšanas darbi, kas ietver pazemes inženieru komunikāciju tīklu izveidi, līdz ar to ielas nereti pārvēršas par apjomīgu būvbedri. Daudzviet traucēta ne tikai satiksme, bet arī gājēju brīva  pārvietošanās.

„Tās ir neērtības, no kurām, diemžēl, nevaram izvairīties. ”, stāsta SIA  „Liepājas tramvajs” valdes loceklis Aigars Puks. „Cenšamies norobežot  būvniecības vietas ar pagaidu žogiem, brīdinājuma lentām, kā arī plānot darbus tā, lai, kur vien tas iespējams,  saglabātu iespēju šērsot ielu gājējiem.  Jāatzīst, ka nereti iedzīvotāji pareizi nenovērtē būvobjekta bīstamību – pārrauj drošības lentas, sagāž brīdinājuma zīmes. Katrs darba rīts mums sākas ar drošības pasākumu apsekošanu un atjaunošanu.”

Īpašu uzmanību būvnieki lūdz pievērst bērnu vecākiem, sekot līdzi, vai bērni savām rotaļām un spēlēm nav izvēlējušies būvbedres un smilšu uzbērumus.  Ir bērniem jāskaidro, cik tas var būt bīstami. Arī pieaugušajiem jāapzinās, ka ar savu rīcību, piemēram, šķērsojot ielu pa neatļautu vietu, tiek rādīts slikts piemērs.

„Tas ir tāpat kā šķērsot ielu pie sarkanās gaismas, nereti pat vēl bīstamāk, jo nav iespējams adekvāti  novērtēt būvobjektu. Būsim uzmanīgi, sargāsim sevi un savus bērnus no nevajadzīgiem pārdzīvojumiem un traumām!”  aicina Aigars Puks.

atpakaļ