Aptauja

Vai atbalstāt Pilsētnieka bankas karti norēķiniem par braucienu sabiedriskajā transportā

  • Kopā nobalsojuši 458 cilvēki
Vecākas aptaujas

Dr.Habermēls: Tramvaja līnijas- nozīmīga investīcija nākotnē

13.06.2016

Latvijā no 9.līdz 13.jūnijam ciemojās Vidusreinas arhitektu un inženieru apvienības delegācija praktizējošu arhitektu un inženieru, kā arī zinātnisko pētnieku un pedagogu sastāvā  no Darmštates, savā maršrutā iekļaujot Liepāju, lai apskatītu koncertzāli “Lielais dzintars” un jaunizbūvēto tramvaju līniju. 

 

Kā pastāstīja Liepājas domes būvvaldes Vecliepājas rajona arhitekte Gunta Šnipke, delegācijas vadītājs inženierzinātnes doktors transporta nozarē Klaus Habermēls (Habermehl) īpašu interesi izrādīja par paveikto tramvaja līnijas renovācijā un jaunizbūvēto posmu uz Ezerkrastu, jo savulaik  neliedza padomu un zināšanas, daloties pieredzē par sabiedriskā transporta pakalpojumu plānošanu pilsētvidē.

 

Aigars Puks, SIA “Liepājas tramvajs” valdes loceklis:

 

“Man bija patiess prieks atkal satikties ar dr.Habermēlu, jo viņa redzējums par sabiedriskā transporta attīstību apstiprina, ka pilsētā ļoti svarīgi izvēlēties videi draudzīgus pasažieru pārvadājumu veidus, tā ir pareiza un nākotnē vērsta nozīmīga investīcija. Darmštatē katru gadu mērķtiecīgi izbūvē pa kādam jaunam tramvaju līnijas posmam, lai mazinātu automašīnu, tajā skaitā arī autobusu, radītos izmešus.”

 

Dr. Habermēls par redzēto bija gandarīts, uzsverot, ka tikai no mūsu pašu izvēles atkarīgs, cik zaļā un cilvēkiem labvēlīgā vidē dzīvosim mēs un nākamās paaudzes.

 

SIA "Liepājas tramvajs" projektu

sabiedrisko attiecību speciāliste

Dace Gruntmane

 

Foto: Aigars Puks, Klaus Habermēls / no kreisās/

atpakaļ