Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Drīz liks jaunās tramvaja sliedes

17.07.2012

Tuvāko divu nedēļu laikā sāks būvēt tieši pašu ielu dzelzceļa līniju Tukuma ielā, un pašlaik pārējie darbi rit pēc grafika. Par to informēja projekta vadītājs Aldis Rērihs.

Kā zināms, Dienvidrietumu, kā arī Ezerkrasta mikrorajonā pašlaik aktīvi notiek tramvaja līnijas pagarināšana no Klaipēdas ielas līdz M. Ķempes ielas galam. Jaunajai ielu dzelzceļa līnijai jābūt gatavai līdz oktobra vidum, tātad jau pēc trim mēnešiem.

Būvniecības darbu ģenerāluzņēmējs ir "Skonto būve". A. Rērihs pastāstīja, ka būvniecība jau notiek visas trases garumā. Aktīvi būvē komunikācijas, kas Tukuma ielā par 99 procentiem jau pabeigtas. Bet Slapjajā ielā, kur būs tramvaja apgriešanās aplis, pamazām jau sākts būvēt ceļu konstrukcijas. "Tas nozīmē, ka mēs jau sākam būvēt atpakaļceļu," norāda A. Rērihs. Savukārt Tukuma ielā tuvāko divu nedēļu laikā jau asfaltēs vienu joslu, kā arī sāks būvēt tieši pašu ielu dzelzceļu.

Uzņēmuma "Liepājas tramvajs" direktors Aigars Puks sarunā atzinīgi novērtēja būvniecības gaitu, atzīmējot, ka vismaz pagaidām tie noritot atbilstoši grafikam. Tiesa, nevarot zināt, vai arī turpmāk viss noritēs tik raiti.

"Mēs cenšamies noturēties grafikos, taču ir ļoti daudzas projektu izmaiņas, kas būvdarbu laikā radušās neatbilstošas topogrāfijas vai savstarpējas komunikācijas trūkuma dēļ. Un būvnieks ir ieinteresēts, lai jaunus tehniskos risinājumus noteiktu pēc iespējas ātrāk," piebilda A. Rērihs.

Jaunās tramvaja līnijas izbūvi uzsāka 12. aprīlī, tā būs 1,6 kilometrus gara un ļaus ar šo transportlīdzekli nokļūt Ezerkrasta mikrorajonā. Jaunas tramvaja līnijas Liepājā nav būvētas 30 gadu.

Skatīt galeriju http://liepajas-tramvajs.lv/lv/galerija/gallery/tiek-gatavotas-jaunas-sliedes

Viktors Ulberts,
"Kurzemes Vārds"

Egona Zīverta foto

 

atpakaļ