Aptauja

Vai atbalstāt Pilsētnieka bankas karti norēķiniem par braucienu sabiedriskajā transportā

  • Kopā nobalsojuši 493 cilvēki
Vecākas aptaujas

Festivālā "Gaismas un Krāsas" jaunieši rādīs savas prasmes

04.08.2016

Šā gada 26. augustā blakus Rožu laukumam notiks pirmais Liepājas Jauniešu festivāls, kura tēma ir "Gaismas un Krāsas", portālam pavēstīja Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības “Jauniešu māja” projektu koordinators Roberts Grundmanis.

Jauniešu festivāls tiks oficiāli atklāts pulksten 19:00, kad Liepājā uzsāks kursēt pirmais jauniešu Graffiti tramvajs. Līdz tam no pulksten 15:00 festivāla teritorijā notiks ielu vingrotāju sacensības, graffiti darbnīca, kā arī dažādas izklaides. Jaunajām grupām būs iespēja piedalīties konkursā, bet vakara noslēgumā pasākumā uzstāsies Edavārdi, kam sekos aktīva ballīte visas nakts garumā Liepājas telpu skeitparka hallē.

Jauno grupu konkursā aicināti piedalīties jebkura žanra un izmēra muzikāla apvienība. Dalībniekiem jāaizpilda anketa http://ej.uz/LJF . Pieteikšanās līdz 14. augustam. Konkursa galvenā balva - skaņdarba ierakstīšana profesionālā studijā.

Festivālā notiks arī īsfilmu demonstrācijas, kā arī visi interesenti varēs piedalīties jauno mediju mākslas interaktīvās instalācijās. Īsfilmu teltī plānots rādīt jauniešu filmas, tāpēc festivālā organizatori aicina jauniešus iesūtīt īsfilmas. Plašāka informācija, rakstot uz jauniesumaja@liepajasbjc.lv .

Pasākuma rīkotāji informē, ka apmeklētājiem būs iespēja nakšņot LBJC telpās. Pieteikties naktsmājām var, rakstot uz e-pastu jauniesumaja@liepajasbjc.lv .

Ieeja pasākumā ir bezmaksas.

Jauniešu festivālam iespējams pieteikties http://ej.uz/Ljauniesufestivals .

Festivāla organizatori ir jauniešu komanda, kas kopīgi ar Liepājas Jauniešu mājas darbiniekiem veido pasākuma saturu un tā reklāmu.

 

liepajniekiem.lv

atpakaļ