Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 28 cilvēki
Vecākas aptaujas

Izmaiņas tramvaja kustības grafikā.

09.07.2012

 

Liepājas tramvaja līnijas pagarināšanas ietvaros trešdien (11. jūlijā) un ceturtdien (12. jūlijā)  no pulksten 20.00 nekursēs tramvajs, jo tiks atslēgts spriegums no tramvaja līnijas un atvienoti kontakttīkli. Pēdējais tramvajs šajās divās dienās aties no Klaipēdas ielas galapunkta 19.50.

Kā paskaidroja  „Liepājas tramvaja”  valdes loceklis Aigars Puks, pienākusi kārta veikt jauno kontakttīkla balstu pamatu būvdarbus Klaipēdas ielā, kopumā jāizbūvē 6 pamata balsti jaunajiem kontakttīkliem. Darbi plānoti nakts stundās, lai pēc iespējas mazāk traucētu tramvaja kustības grafiku.

„Ceru uz iedzīvotāju sapratni, jo šos darbus nav iespējams veikt, neatslēdzot spriegumu no jau esošajiem kontakttīkliem. Tas nozīmē, ka mums uz laiku pilnībā jāaptur tramvaju kustība pilsētā. Plānojot darba apjoma izpildes laiku, secinājām, ka visoptimālāk šos darbus veikt vēlu vakarā un nakts stundās. Jau iepriekš atvainojamies visiem tuvumā dzīvojošajiem liepājniekiem par iespējamo būvdarbu radīto troksni nakts stundās, kā arī par sagādātajām neērtībām tramvaja pasažieriem.”

Gan ceturtdienas, gan piektdienas rītā tramvajs kursēs pēc parastā grafika.

atpakaļ