Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Izsludināts iepirkums tramvaja līnijas pārbūvei

15.04.2022
14. aprīlī Elektronisko iepirkumu sistēmā un Iepirkumu uzraudzības biroja Publikāciju vadības sistēmā izsludināts atklāts konkurss "Tramvaja līnijas un pieguļošās teritorijas pārbūve Lielās ielas posmā no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Peldu ielai, Liepājā" LT 2022/3. Saskaņā ar konkursa nosacījumiem pretendentiem savi piedāvājumi iesniedzami līdz 16.05.2022.
 
Tramvaju sliežu ceļa pārbūve Lielās ielas posmā ir secīgs turpinājums 2014. gadā aizsāktajiem tramvaja sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem Liepājā, un to mērķis ir nodrošināt būtiskus uzlabojumus tramvaju pārvadājumu sistēmas darbībā, nodrošinot tramvaju kustības regularitāti un samazinot tehnisko avāriju risku. Rekonstruējot tramvaja līniju 400 metru garumā, tiks uzlabots sliežu ceļa tehniskais stāvoklis un nomainīti kontakttīklu balsti, ļaujot samazināt infrastruktūras uzturēšanas izdevumus, kā arī tramvaja kustība kļūs līdzenāka, drošāka un ātrāka.
 
Projekts tiek īstenots Kohēzijas fonda līdzfinansēta Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" specifiskā atbalsta mērķa 4.5.1.1 Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru (sliežu transporta) 2. kārtas ietvaros, realizējot projektu Nr.4.5.1.1/20/I/002 "Tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas pārbūve 2.kārta" ietvaros.
atpakaļ