Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Jaunā tramvaja līnija jau "par 90 procentiem" pabeigta

13.11.2012

 

"Sākumā likās – tramvaja mums nebija, nav arī vajadzīgs. Tagad domāju – nav jau slikti, ka būs. Tikai lēni, ļoti lēni viņiem iet," saka Ezerkrasta iedzīvotāja Ārija Vasiļjeva.

"Šodien izstaigājām Ventas ielu, lai apskatītos. Būs skaisti. Plāns ir ļoti skaists. Mēs, vecie cilvēki, varēsim aizbraukt uz tirdziņu, uz Sociālo dienestu, pie ārstiem. Būs labi. Ko dara, tas uz labu," savukārt spriež šejieniete Velta Lejiņa.

Lielākā daļa darba – "par 90 procentiem" – ir padarīts, līdz jaunajam gadam tiks izdarīts "gandrīz viss". Tomēr, lai arī ielas tad būs atvērtas autobraucēju satiksmei, jaunais tramvaja ceļš tomēr šā gada nogalē vēl nedarbosies. Lai tramvajs varētu kursēt, būvobjektam jābūt nodotam ekspluatācijā. Par to stāsta Liepājas domes Attīstības pārvaldes vadītājs Vilnis Vitkovskis un pašvaldības SIA "Liepājas tramvajs" valdes loceklis Aigars Puks. Būvdarbu pabeigšanas termiņš ir 1. jūnijs. Līnijas iedarbināšanas datums vēl nav noteikts. Kopā ar abiem izstaigājām topošo tramvaja ceļa pagarinājuma maršrutu.

Klaipēdas ielā darbus kavējis ļoti lielais apakšzemes darbu apjoms, komunikāciju tīkli pieder dažādiem uzņēmumiem, visu darbu saskaņošana aizņēma laiku, stāsta ģenerālbūvnieka – SIA "Skonto būve" – projekta vadītāja palīgs Valdis Kovaļskis.

Šo vietu plāno sakārtot novembrī. Nākamajā nedēļā paredzēts veco tramvaja līniju savienot ar jauno Tukuma ielā. Līniju savienošanu iecerēts paveikt divos darbdienu vakaros un naktīs, lai pa dienu netraucētu tramvaja satiksmi.

Plašāk lasiet laikraksta "Kurzemes Vārds" 14. novembra numurā.

atpakaļ