Aptauja

Vai atbalstāt Pilsētnieka bankas karti norēķiniem par braucienu sabiedriskajā transportā

  • Kopā nobalsojuši 458 cilvēki
Vecākas aptaujas

Jauniešu māja aicina iesaistīties grafiti tramvaja veidošanā

10.06.2016

Jauniešu māja aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 20 gadiem iesaistīties projektā "Jauniešu tramvajs". Pieteikties projektam iespējams līdz 6.jūlijam.

Ar Izglītības un zinātnes ministrijas valsts programmas 2016.gadam atbalstu jauniešiem būs iespēja izveidot un īstenot grafiti tramvaja dizainu, informē Jauniešu mājas pārstāve Laura Cāne.

Kopā ar grafiti mākslinieku KIWIE jaunieši izzinās graffiti pamatus, tehnikas, kompozīciju, meklēs savu stilu un metodes, kā arī uzzinās par mākslinieka dzīvesveidu, iegūto izglītību u.c. jautājumus. Sadarbībā ar Liepājas Tramvaja parku jaunieši praktiski pielietos apgūtās prasmes un vienu no Liepājas tramvajiem appūtīs grafiti  tehnikā ar krāsu baloniņiem, pēc iepriekš izveidotā dizaina.

Pieteikties projektam iespējams līdz 6.jūlijam, aizpildot pieteikuma veidlapu – http://ejuz.lv/pieteikumaveidlapa.

Pēc pieteikšanās dalībnieki individuāli tiks informēti par turpmākajām aktivitātēm. Tramvaja prezentācija notiks 26.augustā "Jauniešu festivāla" ietvaros, kad Liepājā uzsāks kursēt grafiti tramvajs.

Projekta "Jauniešu tramvajs" vispārējais mērķis ir caur neformālās izglītības metodēm attīstīt jauniešu radošās, sociālās un komunikācijas prasmes, lai uzlabotu jauniešu attieksmi pašiem pret sevi un sabiedrības vispārpieņemto uzskatu par jauniešiem kopumā. Ar projektu paredzēts papildināt "Jauniešu festivāla" pasākumu klāstu, lai organizētu vairākus kvalitatīvus un saturīgus pasākumus jauniešiem pirms jaunā mācību gada sākuma. Jauniešu mājas 3. dzimšanas dienas ietvaros tiek organizēts pirmais "Jauniešu festivāls" Liepājā, kura tēma ir krāsas un gaismas, un kurā jaunieši varēs piedalīties dažādās darbnīcās, pasākumos, kā arī redzēt priekšnesumus un viesmāksliniekus.

 
atpakaļ