Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Jauno tramvaju pulks paliek kuplāks

25.10.2021
Kamēr mājsēdes laikā Liepājā ielas klusas un tukšas, tikmēr uzņēmumā "Liepājas tramvajs" šonakt notika aktīvāka rosība, jo no Horvātijas tiek sagaidīts kārtējais jaunais tramvaja vagons.
 
Šis ir pēc skaita jau astotais vagons, kas izgatavots pēc īpaša Liepājas pasūtījuma Horvātijas rūpnīcā "Končar" un iegādāts Liepājai ar Kohēzijas fonda atbalstu.
 
Tuvākās dienas uzņēmuma speciālisti kopā ar ražotāja pārstāvjiem sagatavos jauno vagonu palaišanai uz līnijas un jau pavisam drīz tas uzsāks pasažieru pārvadājumus, pakāpeniski aizstājot 40 un vairāk gadus kalpojušos vecos vagonus.
 
Uzziņai:
Līgums tiek īstenots Eiropas Savienības fondu līdzfinansēta Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 4.5.1. Specifiskā atbalsta mērķa "Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru" 4.5.1.1. pasākuma "Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru (sliežu transporta)" projekta “Tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas pārbūve 2.kārta” (Nr. 4.5.1.1/20/I/002) ietvaros.
2.kārtas projekta īstenošanas līgums paredz papildu vagonu iegādi, Lielās ielas posma (no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Peldu ielai) sliežu ceļu un piegulošās infrastruktūras pārbūvi, pacēlāja iegādi un depo sliežu ceļu pārbūvi. Projekta 2.kārtas kopējās izmaksas ir 11 824 705 eiro, no kurām 10 000 000 eiro ir Kohēzijas fonda līdzfinansējums. 

 

atpakaļ