Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 52 cilvēki
Vecākas aptaujas

Kungu ielu pārbūvēs nakts stundās

22.05.2023
Lai iespējami maz traucētu satiksmi un izvairītos no neērtībām liepājniekiem, būvdarbus, kas Lielās ielas pārbūves projekta ietvaros veicami Kungu ielas sākuma posmā, būvnieki šonedēļ veiks nakts stundās pēc pulksten 22, kad satiksme tiks novirzīta pa apbraucamo ceļu. 
 
Īstenojot projektu “Tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas pārbūve Lielās ielas posmā no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Peldu ielai, Liepājā” plānoti arī būvdarbi Kungu ielas sākuma posmā pie krustojuma ar Lielo ielu. Ņemot vērā, ka šobrīd jau ir apgrūtināta Liepājas centra izbraukšana un autovadītāji saskaras ar neērtībām, paredzēts, ka būtiskākie būvdarbi tiks veikti no 22. maija līdz 26. maijam nakts stundās no pulksten 22.00 līdz 5.20. Šajā laikā Kungu iela posmā no Lielās ielas līdz Stendera ielai būs slēgta automašīnu kustībai, taču slēgto ielas posmu būs iespējams apbraukt pa Stendera ielu vai Bāriņu ielu.  
 
Jau vēstīts, ka uzņēmums SIA “Liepājas tramvajs” iepirkuma rezultātā ir noslēdzis būvdarbu līgumu ar SIA “Baltijas būve” par tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas pārbūvi Lielās ielas posmā no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Peldu ielai. Būvdarbu līgums noslēgts par summu EUR 3 870 877,88, neskaitot PVN, un paredz pārbūvēt tramvaja līniju, kā arī tai piegulošo teritoriju Lielās ielas posmā 400 metru garumā no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Peldu ielai.
 
Līgums tiek īstenots Eiropas Savienības fondu (KF) līdzfinansēta Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.5.1. Specifiskā atbalsta mērķa “Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru” 4.5.1.1. pasākuma “Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru (sliežu transporta)” projekta “Tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas pārbūve, 2.kārta” (Nr. 4.5.1.1/20/I/002) ietvaros. Projekta 2.kārtas kopējās izmaksas ir 11 824 705 EUR, t.sk. Kohēzijas fonda līdzfinansējums 10 000 000 EUR.
 
atpakaļ