Aptauja

Vai atbalstāt Pilsētnieka bankas karti norēķiniem par braucienu sabiedriskajā transportā

  • Kopā nobalsojuši 534 cilvēki
Vecākas aptaujas

Liela interese par Tramvaja tilta un Lielās ielas pārbūves projekta realizāciju

18.01.2017

Vakar, 17. janvārī SIA "Liepājas tramvajs" izsludinātā atklātā konkursa "Tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas kompleksa pārbūve Liepājā" ieinteresēto personu sanāksmē piedalījās pārstāvji no 14 būvniecības uzņēmumiem.

 

“Esam patīkami pārsteigti par tik lielu ieinteresētību,” saka "Liepājas tramvajs" valdes loceklis Aigars Puks. “Pēc sanāksmes dalībnieku reģistrācijas protokola redzams, ka šoreiz interesi par tramvaja līnijas pārbūvi izteikuši uzņēmumi arī no Lietuvas un Igaunijas.”

 

A.Puks uzsver, ka paredzama liela konkurence par iespēju īstenot projektu, kas paredz gan Lielās ielas un tramvaja līnijas sakārtošanu, gan Tramvaja tilta paplašināšanu:

 

“Tas ir labi! Patlaban gan grūti pateikt, cik no šiem ieinteresētajiem uzņēmumiem iesniegs savu piedāvājumu, bet jau šobrīd varam prognozēt, ka būs no kā izvēlēties labāko, kvalitatīvāko un lētāko projekta realizētāju.”

 

Sanāksmes gaitā uzņēmumu pārstāvji izstaigāja pārbūvējamo teritoriju.

 

Šī projekta vadītājs Uldis Klaks Kleins aicināja visus uzņēmējējus ļoti nopietni izstrādāt darbu organizēšanas projektu, ņemot vērā visus iespējamos riskus, lai ievērotu projekta īstenošanas prasības- nepārtraukt sabiedriskā transporta kustību, ievērot gājēju pārvietošanās drošību, netraucēt uzņēmējdarbību pieguļošajā teritorijā:

 

“Uzdevums ir sarežģīts. Jārēķinās, ka Lielā iela un Tramvaja tilts Liepājā ir centālās kustības  nodrošinātāji. Tas ir svarīgi visiem- iedzīvotājiem, uzņēmējiem, pilsētas viesiem. Katra, pat vismazākā kļūda darba organizācijā būs pamanāma un nepaliks bez sekām.”

 

Jau ziņojām, ka uzņēmums "Liepājas tramvajs" šā gada 5.janvārī izsludināja atklātu iepirkuma konkursu par Liepājas tramvaja līnijas un tai piegulošās teritorijas kompleksu pārbūvi.

 

Piedāvājumus konkursā var iesniegt līdz 20.februārim.

 

  

atpakaļ