Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 52 cilvēki
Vecākas aptaujas

Liepājas sabiedriskā transporta bezmaksas mēnešbiļetēm pagarinās izmantošanas termiņu

19.03.2020

Ņemot vērā to, ka valstī līdz 14.aprīlim ir izsludināta ārkārtējā situācija, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību, un, lai pēc iespējas mazinātu iedzīvotāju pulcēšanos un kontaktēšanos, Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta abonementa biļešu ar 100% atvieglojumiem termiņš, kas beidzas laika posmā no 18.marta līdz 14.aprīlim, automātiski tiek pagarināts par mēnesi.

Pašvaldībā skaidro, ka pieņemtais lēmums attiecas uz personām, kurām piešķirti braukšanas maksas atvieglojumi 100% apmērā un kuri Liepājas domes sociālajā dienestā vai Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūrā “Liepājassabiedriskais transports” parasti devās pēc bezmaksas abonementa biļetēm.

Līdz ar to šiem iedzīvotājiem pašlaik nekur nav jādodas, abonementa biļešu termiņš automātiski tiks pagarināts par mēnesi un Kontroles dienests par to būs informēts, uzsvēra pašvaldībā.

Piemēram, ja kādai no šīm personām abonementa biļetes derīguma termiņš beidzas 20.martā, tad tas automātiski tiek pagarināts līdz 20.aprīlim.

Jau ziņots, ka ar mērķi samazināt vīrusa izplatību un inficēšanās risku pārtraukta biļešu tirdzniecība un izsniegšana arī pie autobusu un tramvaju vadītājiem.

Personām, kuras iepriekš bija tiesīgas izņemt bezmaksas biļetes pie vadītājiem – personām ar 1. un 2.invaliditātes grupu un bērniem ar invaliditāti -, biļetes braucieniem netiks pieprasītas.

Iegādājoties biļetes mazumtirdzniecībā, pasažieri aicināti vienā pirkumā iegādāties vairākas biļetes vai abonementa biļetes, šādi samazinot ne tikai kontaktu skaitu, bet arī ietaupot līdzekļus, piebilda pašvaldībā.

atpakaļ