Aptauja

Vai atbalstāt Pilsētnieka bankas karti norēķiniem par braucienu sabiedriskajā transportā

  • Kopā nobalsojuši 458 cilvēki
Vecākas aptaujas

“Liepājas tramvaja” pamatkapitālā ieguldīs trīs zemesgabalus

18.03.2016

Pilsētas domes deputāti  pilsētas domes Finanšu komitejas sēdē atbalstīja trīs pašvaldības nekustamo īpašumu – zemesgabalu - ieguldīšanu kapitālsabiedrības “Liepājas tramvajs” pamatkapitālā.

 

Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītājs Māris Egmanis deputātiem atgādināja, ka konceptuāli šis lēmums atbalstīts jau ar Liepājas pilsētas domes 2015.gada 14.maija lēmumu.

 

SIA “Liepājas tramvajs” pamatkapitālā kā mantisko ieguldījumu paredzēts ieguldīt sertificēta vērtētāja novērtētos pašvaldības nekustamos īpašumus - apbūvētos zemesgabalus Mirdzas Ķempes ielā 21, Rīgas ielā 54a, 1905.gada ielā 5, tādējādi nodrošinot stabilitāti gan Liepājas pilsētai, gan uzņēmumam nodrošinot sabiedriskā transporta pakalpojumu. 

 

Jāpiebilst, ka uz minētajiem zemesgabaliem jau atrodas SIA “Liepājas tramvajs” ēkas, kurās izvietoti dispečeri, ka arī uz  zemesgabala atrodas SIA “Liepājas tramvajs” apsaimniekošanā esošs sabiedriskā transporta galapunkts, tramvaju depo un elektrosadales ēka. 

 

Zemesgabali nav izmantojami citiem mērķiem, kā arī tos nav iespējams iznomāt vai pārdot citai personai, uzsvēra M.Egmanis. 

 

atpakaļ