Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

“Liepājas tramvajs” izsolīs pirmos divus vecos vagonus

18.05.2021
Ņemot vērā, ka sabiedriskā transporta satiksmē pakāpeniski vecie tramvaja vagoni tiek aizstāti ar jauniem zemās grīdas tramvajiem, uzņēmums “Liepājas tramvajs” plāno izsolē pārdot pirmos divus “Tatra KT4D” vagonus, kuri vairs nav nepieciešami pasažieru pārvadāšanai pilsētā. 
 
Viens no vagoniem ir 38 gadus vecs, savukārt otrs 42 gadus, taču abi ir darba kārtībā un līdz šim tika izmantoti ikdienas pasažieru pārvadājumos uz līnijas. Katra tramvaja sākumcenu sertificēts vērtētājs noteicis 10 000 eiro apmērā, bet ieguvēju noteiks vairāksolīšanā. 
 
Šobrīd izsludināta pretendentu pieteikšanās un uzņēmuma mājaslapā www.liepajas-tramvajs.lv sadaļā “Izsoles” iespējams iepazīties ar izsoles noteikumiem. Pati izsole ir plānota 4. jūnijā. 
 
Tā kā šobrīd Liepāja no Horvātijas uzņēmuma “Končar Electric Vehicles Inc” saņēmusi jau piecus jaunos zemās grīdas tramvajus, bet kopumā līdz nākamā gada rudenim plānota 12 jaunu vagonu piegāde, notiek pakāpeniska veco tramvaja vagonu aizvietošana. Plānots, ka pakāpeniski vecie tramvaja vagoni tiks izsolīti, taču pārejas periodā, kamēr šie tramvaji vēl tiek izmantoti uz līnijas, vairāki vagoni tiks saglabāti arī uzņēmuma vajadzībām rezerves detaļām.
 
atpakaļ