Aptauja

Vai atbalstāt Pilsētnieka bankas karti norēķiniem par braucienu sabiedriskajā transportā

  • Kopā nobalsojuši 458 cilvēki
Vecākas aptaujas

Muzeju naktī būs papildu sabiedriskā transporta reisi

20.05.2016

Sestdien, 21.maijā, arī Liepājā norisināsies starptautiskā akcija Muzeju nakts. Tās apmeklētāju ērtībām būs noorganizēti arī papildu sabiedriskā transporta reisi.

 

22. maršrutā tiks noorganizēti divi papildu reisi – pulksten 0.10 no Atmodas bulvāra un pulksten 0.10 no Pētertirgus. Tāpat būs divi papildu tramvaja reisi – pulksten 0.01 no M.Ķempes ielas, pulksten 00.35 no Brīvības ielas un pulksten 1.05 no M.Ķempes ielas līdz tramvaja depo.

Liepājā akcija "Muzeju nakts" norisināsies jau desmito reizi. Jau vairākus gadus Muzeju nakts akcija iesaista arvien plašāku dalībnieku loku un ir izvērtusies par daudzveidīgu un interesantu kultūras pasākumu. Šīs Muzeju nakts atslēgas vārds un vienojošā tēma ir "Durvis".

Akcijas organizatori aicina šogad vērīgi palūkoties uz lietām sev apkārt. Daudzas no tām raksturo mūsu tautas dzīvesziņu, citas apliecina mūsu senču vai līdzcilvēku radošo izdomu, amata prasmi vai mūžīgi mainīgo modi. Atsevišķi priekšmeti iemieso sevī arī filozofiskas kategorijas, tādējādi kļūstot ne tikai par materiālo, bet arī nemateriālo kultūras mantojumu. Viens no šādiem „ietilpīgajiem" jēdzieniem ir durvis, kas izraudzīts par 2016.gada Muzeju nakts atslēgvārdu.

Muzeju nakts programma pieejama Liepājas muzeja mājas lapā www.liepajasmuzejs.lv

Savukārt plašāku informāciju par maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem, cenām un citiem jaunumiem var saņemt aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" mājas lapā www.liepajastransports.lv.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports"

 
atpakaļ