Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 52 cilvēki
Vecākas aptaujas

No 1. augusta būs īpašs tramvaja reiss nokļūšanai uz Rīgas vilcienu

30.07.2023
Ņemot vērā to, ka AS “Pasažieru vilciens” izziņojusi jaunieviestā ikdienas vilciena Liepāja–Rīga–Liepāja atiešanas un pienākšanas laikus, lai nodrošinātu liepājniekiem iespēju nokļūt uz agro vilciena reisu plkst. 5, no 1. augusta tiks organizēti papildu Liepājas sabiedriskā transporta reisi, tai skaitā agrais tramvaja reiss.
 
Nokļūšanai Liepājas dzelzceļa stacijā uz Liepāja–Rīga vilciena reisu katru dienu (arī brīvdienās) tramvaja reiss maršrutā “Mirdzas Ķempes iela – Brīvības iela” aties plkst. 4.27 no galapunkta.
 
Gan agro rīta stundu autobusu reisos, gan tramvajā būs derīgas visas tās pašas braukšanas biļetes, kas ikdienā, izmantojot Liepājas sabiedrisko transportu.
 
Aicinām pasažierus aktīvi izmantot jaunos reisus, jo tie sākotnēji ieviesti uz trīs mēnešiem kā eksperimentālie, lai vērtētu pasažieru pieprasījumu pēc tiem.
 
Kā informēts iepriekš, Sabiedriskā transporta padome nolēmusi no 31. jūlija ieviest pasažieru vilcienu reisus no Rīgas uz Liepāju un atpakaļ katru dienu. Reiss Liepāja–Rīga aties plkst. 5 no Liepājas ar pienākšanu Rīgā plkst. 8.04 (ceļā 3 stundas un 4 minūtes). Reiss Rīga–Liepāja aties plkst. 18.25 no Rīgas ar pienākšanu Liepājā plkst. 21.32 (ceļā 3 stundas un 7 minūtes).
 
Informācija par Liepājas sabiedriskā transporta braukšanas biļešu veidiem, biļešu iegādes vietām un braukšanas maksas atvieglojumiem pieejama mājaslapā www.liepajastransports.lv
atpakaļ