Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

No 29. maija tramvajs sāks kursēt pa jauno līniju

22.05.2013

2013. gada 29. maijā, plkst. 17.00 svinīgi tiks atklāta jaunā tramvaja līnija. Par godu šim vēsturiskajam brīdim no plkst. 17.00 līdz dienas beigām visi liepājnieki un pilsētas viesi tramvajā varēs braukt bez maksas.

Pēc līnijas svinīgās atklāšanas tramvajs sāks kursēt pēc jaunā kustības saraksta. Līdz ar jaunās tramvaja līnijas atklāšanu autobusu kustības sarakstos nekādas izmaiņas netiks veiktas, autobusi kursēs ierastajos maršrutos un pēc ierastajiem kustību sarakstiem.

Jaunais kustības saraksts

Ņemot vērā pilsētā notiekošos vērienīgos ielu remontdarbus, pašvaldība aicina Ezerkrasta mikrorajona iedzīvotājus nokļūšanai uz darbu vai mācību iestādēm turpmāk izmantot tramvaju, kas nodrošinās ērtāku un ātrāku pārvietošanos.

Jaunizbūvētā tramvaja līnija ir pašreizējās līnijas pagarinājums par 1,7 kilometriem līdz Ezerkrasta mikrorajonam, vienam no lielākajiem pilsētas mikrorajoniem. Papildus tiek veikta arī tagadējās tramvaja līnijas atsevišķu posmu rekonstrukcija 0,6 kilometru garumā. Jaunā līnija virzīsies pa Tukuma ielu, posmā no Klaipēdas ielas līdz Ventas ielai, pa Ventas ielu, posmā no Tukuma ielas līdz Ganību ielai, pa Ķempes ielu un noslēgsies ar apli Slapjajā ielā. Kopumā jaunajā posmā tiks izvietotas piecas pieturvietas.
Informāciju sagatavoja
Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports"

atpakaļ