Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 38 cilvēki
Vecākas aptaujas

Noslēdzas tramvaja līnijas renovācija

01.11.2013

Noslēgumam tuvojas projekta „Jaunas tramvaja līnijas izbūve un esošo sliežu posmu rekonstrukcija Liepājā” ietvaros šogad plānotie tramvaja sliežu ceļu renovācijas darbi. Rekonstrukcijas gaitā sakārtots Raiņa ielas un Rīgas ielas krustojums, sliežu ceļa posms Rīgas ielā no Raiņa ielas līdz Jaunās Ostmalas ielai, Kr. Valdemāra ielā posms no Peldu ielas līdz Robežu ielai, kā arī Peldu ielas un Kr.Valdemāra ielas krustojums. Kopumā no visām projekta izmaksām tikai nedaudz vairāk kā 60% tērēti sliežu ceļu būvei, pārējās izmaksas novirzītas inženiertīklu atjaunošanai vai pilnīgai nomaiņai.

 

Kā informē SIA „Skonto Būve” projektu vadītājs Aldis Rērihs, praktiski visi darbi paveikti, kas attiecas uz sliežu ceļu, un jau nākamās nedēļas sākumā- naktī no pirmdienas uz otrdienu, demontēs pārvietojamās sliežu pārmijas, lai atsāktu tramvaju vagonu kustību pa abiem sliežu ceļiem.

 

Kā apliecināja SIA „Liepājas tramvajs” valdes loceklis Aigars Puks, no otrdienas, 5.novembra, tramvajs kursēs pēc kustības grafikā noteiktajiem laikiem.

 

Pilnā režīmā atsāks strādāt arī luksofori visos krustojumos, tādēļ aicinām auto braucējus un gājējus būt uzmanīgiem.

 

Šīs nedēļas sākumā, pirmdien, 28.oktobrī Būvvaldes pārstāvji apsekoja renovētos sliežu ceļus, norādot uz nebūtiskiem labiekārtošanas darbiem, kas būvniekam jāpaveic līdz objekta nodošanai ekspluatācijā- 14.novembrim. Kā atzina A.Rērihs, visus darbus pabeigs līdz noteiktajam termiņam.

 

„Jaunas tramvaja līnijas izbūve un esošo sliežu posmu rekonstrukcija Liepājā” projekta finansētājs:

Eiropas Reģionālās attīstības fonds – 84,999998%

Privātais finansējums – 15,000002%

 

 

 

SIA "Liepājas tramvajs" projektu

sabiedrisko attiecību speciāliste

Dace Gruntmane

atpakaļ