Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Noslēgumam tuvojas tramvaja līnijas rekonstrukcija Jaunliepājā

05.08.2015

Noslēgumam tuvojas tramvaja līnijas rekonstrukcija Jaunliepājā – Brīvības ielā un Dzelzceļnieku ielā. Renovācijas ietvaros izbūvēti ne tikai jauni sliežu ceļi un kontakttīkli, bet arī ūdensapgādes un kanalizācijas, lietus ūdens kanalizācijas, drenāžas, elektroapgādes un apgaismojuma tīkli.

Sakarā ar tramvaja līnijas rekonstrukciju Brīvības un Dzelzceļnieku ielās visu rekonstrukcijas laiku visas Brīvības ielas garumā tramvaji kursēja pa vienu sliežu ceļu abos virzienos.

Kā informēts iepriekš, rekonstruēta tiks arī tramvaja līnija Klaipēdas ielas posmā.

Renovācijas darbi ERAF līdzfinansētā projekta “Jaunas tramvaja līnijas izbūve un esošo sliežu posmu rekonstrukcija Liepājā” posmam “Tramvaja līnijas renovācija Klaipēdas ielas posmā no Robežu ielas līdz Tukuma ielai Liepājā”” jau sākušies.

Arī šajā posmā tramvaju kustība norit pa vienu sliežu ceļu, bet kā iepriekš atzina SIA “Liepājas tramvajs” tehniskais direktors Aigars Rauda, kustības grafiku nemainīs: “Rūpīgi testējām tramvaju kustību, vērtējām, vai būs iespējams iekļauties noteiktajā satiksmes laika grafikā. Protams, būvniecības laikā var rasties neplānotas situācijas, bet kopumā nozīmīgām nobīdēm nevajadzētu būt.” 

Darbus tramvaja līnijas renovācijai Klaipēdas ielas posmā no Robežu ielas līdz Tukuma ielai Liepājā veiks SIA “Rīgas tilti”. Kopējās būvniecības izmaksas paredzētas 3 542 090,12 eiro ( bez PVN) apmērā, no kurām 85% sedz ERAF.

Ar Klaipēdas ielas posma renovāciju noslēgsies ERAF projekts kopumā, visi ieplānotie darbi jāpaveic līdz gada beigām. 

Autors: liepajniekiem.lv


 

atpakaļ