Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 52 cilvēki
Vecākas aptaujas

Olimpiādes dalībniekiem sabiedriskais transports būs bez maksas

05.07.2012

Visiem Latvijas III Olimpiādes dalībniekiem, uzrādot savu akreditācijas apliecību, Liepājas pilsētas sabiedriskais transports laika posmā no 6. – 8. jūlijam būs bez maksas. Lai nodrošinātu sportistu nokļūšanu no Liepājas Olimpiskā centra (LOC), Brīvības ielā 39, uz Liepājas Jūrmalas parku un atpakaļ, kursēs arī speciāli norīkots bezmaksas autobuss.

Sākot no piektdienas, plkst. 8.00 līdz 20.00, bezmaksas autobuss no Liepājas Olimpiskā centra kursēs ik pēc 30 minūtēm. Arī sestdien autobuss Olimpiādes dalībniekus šajā pašā laika posmā pārvadās maršrutā LOC – Jūrmalas parks („Dzintara boulings”) un Jūrmalas parks („Dzintara boulings”) – LOC. Svētdien autobuss kursēs no plkst. 8.00 līdz 15.30.

Pateicoties firmas „Volvo” un AS „Liepājas autobusu parks” atsaucībai Olimpiādes dalībnieki tiks pārvadāti jaunajā „Volvo” hibrīdautobusā, kuru vairākas dienas pēc Olimpiādes varēs izmēģināt arī ikviens liepājnieks. Autobuss tiks testēts vairākos Liepājas pilsētas maršrutos ikdienas pasažieru pārvadājumos.

Katrs Olimpiādes dalībnieks, ierodoties Liepājā, saņems arī materiālus par pilsētu, kā arī pilsētas karti ar sabiedriskā transporta maršrutu shēmu. Uz kartes būs arī QR kods, pēc kura dalībnieki savos mobilajos telefonos varēs iepazīties ar Liepājas sabiedriskā transporta maršrutiem un kustības sarakstiem.

Šajā nedēļas nogalē Liepājā norisināsies divi vērienīgi pasākumi – Latvijas III Olimpiāde un festivāls „Summer Sound”. Lai atvieglotu pilsētas viesu ierašanos Liepājā un pasažieriem ceļā nebūtu jāsaskaras ar sastrēgumiem un ielu remontdarbu ierobežojumiem, no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas piektdien plkst. 16.20 norīkots speciāls vilciens uz Liepāju. Pilsētas viesu ērtībām, vilcienā būs iespējams iegādāties arī Liepājas sabiedriskā transporta biļetes. Atpakaļceļā no Liepājas uz Rīgu vilciens dosies 8. jūlija rītā plkst. 11.55. Biļetes cena vilcienā vienā virzienā ir Ls 5,55, bet abos virzienos - Ls 10,85.

Ņemot vērā to, ka pilsētā šajās dienās ieradīsies daudz viesu no citām pilsētām, SIA "Liepājas tramvajs" piektdienā, no plkst. 19.30 līdz 22.30, nodrošinājis kustības grafika papildināšanu ar vēl vienu papildu tramvaja reisu.

Iedzīvotāji aicināti šajās dienās pēc iespējas mazāk izmantot privāto transportu Jūrmalas parka un Liepājas Olimpiskā centra rajonā, jo automašīnu stāvvietu skaits būs ierobežots, līdz ar to, pārvietojoties ar sabiedrisko transportu, vai izvēloties atstāt savu automašīnu tālāk no Olimpiādes un festivāla „Summer Sound” norises vietām, iedzīvotāji un pilsētas viesi izvairīsies no sastrēgumiem un citām iespējamām neērtībām.

atpakaļ