Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 56 cilvēki
Vecākas aptaujas

Pagarina termiņu pretendentu iesniegumiem Lielās ielas pārbūvei

27.05.2022

Jau vēstīts, ka SIA "Liepājas tramvajs" 14. aprīlī izsludinājusi atklātu konkursu par tiesībām veikt tramvaja līnijas un pieguļošās teritorijas pārbūvi Lielās ielas posmā no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Peldu ielai.

Tramvaju sliežu ceļa pārbūve Lielās ielas posmā ir secīgs turpinājums 2014. gadā aizsāktajiem tramvaja sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem Liepājā, un to mērķis ir nodrošināt būtiskus uzlabojumus tramvaju pārvadājumu sistēmas darbībā, nodrošinot tramvaju kustības regularitāti un samazinot tehnisko avāriju risku. Rekonstruējot tramvaja līniju 400 metru garumā, tiks uzlabots sliežu ceļa tehniskais stāvoklis un nomainīti kontakttīklu balsti, ļaujot samazināt infrastruktūras uzturēšanas izdevumus, kā arī tramvaja kustība kļūs līdzenāka, drošāka un ātrāka.

Projekts tiek īstenots Kohēzijas fonda līdzfinansēta Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" specifiskā atbalsta mērķa 4.5.1.1 Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru (sliežu transporta) 2. kārtas ietvaros, realizējot projektu Nr.4.5.1.1/20/I/002 "Tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas pārbūve 2.kārta" ietvaros.

atpakaļ