Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 38 cilvēki
Vecākas aptaujas

Parakstīts līgums par sliežu ceļu renovāciju Klaipēdas ielā

02.07.2015

Šodien, 2.jūlijā, piedaloties Liepājas domes priekšsēdētājam Uldim Seskam un priekšsēdētāja vietniekam Vilnim Vitkovskim, SIA „Liepājas tramvajs valdes loceklis Aigars PUKS un SIA „Rīgas tilti"  ģenerāldirektors Albins JASAITIS parakstīja līgumu ERAF līdzfinansētā projekta „Jaunas tramvaja līnijas izbūve un esošo sliežu posmu rekonstrukcija Liepājā” posmam „Tramvaja līnijas renovācija Klaipēdas ielas posmā no Robežu ielas līdz Tukuma ielai Liepājā”.

 

Kā uzsvēra A.Puks, ar šī posma renovāciju noslēgsies ERAF projekts kopumā: „ Esmu gandarīts, ka konkursā par darbu veikšanu uzvarēja SIA „ Rīgas tilti”, kuriem ir liela pieredze sliežu ceļu izbūvē. Darbu apjoms ir liels, jāatjauno dubultais sliežu ceļš un apakšzemes komunikācijas 1300 metru garumā, daļēji jānomaina kontakttīkli, bet paralēli šiem darbiem vēl rekonstruēs sliežu ceļu posmu Rīgas ielā. Darbu izpildes grafiks ir visai saspringts, jo līdz gada beigām visi ieplānotie darbi jāpaveic, lai godam noslēgtu šī perioda ERAF projektu.”

 

SIA „Rīgas tilti"  ģenerāldirektors Albins JASAITIS atzīmēja, ka jau 11 gadus veic sliežu ceļu būvniecību Rīgā, strādājuši arī Daugavpilī, un izteica apņēmību uzticētos darbus paveikt noteiktajā termiņā: „ Ar šo darbu tiksim galā!”

 

U.Sesks izteica pateicību Satiksmes ministrijai par papildus līdzekļu piešķiršanu Liepājas tramvaja sliežu ceļu sakārtošanai, uzsverot, ka tramvaja satiksme mūsu pilsētai ir svarīga, to iedzīvotāji ikdienā izmanto jau no 1899.gada.

 

„Man jālūdz liepājniekiem nedusmoties, ja tramvajs kādu minūti kavēsies, jo darba tiešām daudz. Es ceru, ka būvnieki strādās kvalitatīvi un darbus pabeigs laikā,” atzīmēja U.Sesks.

 

V.Vitkovskis pauda prieku, ka tiek saglabāta mūsu pilsētas identitāte un nenoliedzama vērtība- tramvaja kustība. Apzinoties, ka tas pilsētai un uzņēmumam ir liels izaicinājums, V.Vitkovskis uzsvēra, ka ikkatra investīcija pilsētas ekonomikā ir liels ieguvums.

 

Darbus tramvaja līnijas renovācijai Klaipēdas ielas posmā no Robežu ielas līdz Tukuma ielai Liepājā uzsāks jau jūlija beigās. Kopējās būvniecības izmaksas paredzētas EUR 3 542 090,12 ( bez PVN)apmērā, no kurām 85% sedz ERAF.

 

Foto galerija

 

atpakaļ