Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 52 cilvēki
Vecākas aptaujas

Pēc “Prāta Vētras” koncerta būs pieejami sabiedriskā transporta papildreisi

21.07.2023
Tramvaji un autobusi aties no pieturvietas “Pētertirgus” K. Valdemāra ielā, blakus pilsētas domei. Koncerta apmeklētāji līdz minētajai pieturvietai varēs nokļūt no stadiona “Daugava”, ejot pa Rožu ielu līdz K. Valdemāra ielas pieturvietai. 
 
Sabiedriskā transporta reisi pēc koncerta tiks uzsākti īsi pirms pusnakts. Tramvajs maršrutā “Pētertirgus - Mirdzas Ķempes iela” aties plkst. 23.41, 23.52, 23.59, 00.04 un 00.14, savukārt maršrutā “Pētertirgus - Stacija” – plkst. 00.11, 00.23, 00.28, 00.33 un  00.39. Liepājas dzelzceļa stacijā koncerta apmeklētāju un pilsētas viesu ērtībām ir norīkots īpašs vilciens, kas naktī no Liepājas uz Rīgu aties plkst. 1.15 (no Rīgas pa dienu vilciens aties plkst. 13.49 un Liepājā pienāks plkst. 17.07). 
 
Autobusi no pieturvietas “Pētertirgus” K. Valdemāra ielā sāks kursēt plkst. 00.00 un transportlīdzekļi aties ik pēc piecām minūtēm – līdz plkst. 00.20. Autobusi kursēs maršrutā “Pētertirgus - Krūmu iela - Slimnīca” un “Pētertirgus - Oskara Kalpaka iela -Pulkveža Brieža iela”. Kopā tiks veikti 10 reisi, pieci katrā virzienā. 
 
Lai izlaistu pasažierus, gan autobusi, gan tramvaji minētajos maršrutos apstāsies visās aprīkotajās pieturvietās. 
 
Braucienam Liepājas sabiedriskā transporta papildreisos būs derīgas mēneša abonementa biļetes braucieniem katru dienu, kā arī viena brauciena biļetes, kuras aicinām pasažierus iegādāties jau savlaicīgi tirdzniecības vietās, piemēram, veikalos “Maxima”, “Top!”, “Lats”, Liepājas autoostas kasē, u.c. Plašāks tirdzniecības vietu saraksts pieejams šeit.  
 
Viesi, kuri Liepājā ieradīsies uz koncertu ar savām automašīnām, aicināti tās novietot Annas tirgus stāvlaukumā, stāvlaukumos pie Liepājs Olimpiskā centra un Liepājas teātra, kā arī koncertzāles “Lielais dzintars” stāvlaukumā, tālāk uz koncerta vietu dodoties vai nu kājām, vai ar tramvaju. 
 
Jau informēts, ka 22. jūlijā Liepājas stadionā “Daugava” notiks grupas “Prāta Vētra” koncerttūres “Gads bez kalendāra” kulminācijas koncerts. Grupas vienīgajā šīs vasaras koncertā Latvijā uz skatuves kāps arī jaunā mūziķe Būū.
 
 
Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports”
 
atpakaļ