Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 52 cilvēki
Vecākas aptaujas

Pielabo brāķi, pievēršas detaļām

03.04.2019

Kamēr gaisa temperatūra ir pārāk nevienmērīga un Lielajā ielā vēl nevar klāt pēdējās asfalta kārtas, ceļa būvnieki labo kļūmes un veic dažādus sīkākus, taču arī laikietilpīgus darbus šajā lielajā būvobjektā – uz Tramvaja tilta, pie tilta un Lielajā ielā.

Visus darbus paveikt un nodot tiltu un ielu ekspluatācijā plānots maija pirmajā pusē – precīza datuma gan vēl nav, pastāstīja ģenerālbūvnieka SIA "Rīgas tilti" būvdarbu vadītājs Edgars Jurševics. Tā kā būvobjekts ir sabiedriski nozīmīgs, ekspluatācijā to pieņems nevis Liepājas būvvalde, bet gan Būvniecības valsts kontroles birojs.

Uz tilta pašreiz nekādus darbus neveic, lai gan vēl būs jāpārkrāso kontakttīklu balsti un jāpielabo šādi tādi sīki defektiņi, kur krāsa nolupusi. Bet pie tilta vēl uzstāda barjeras, lai, kad remonts būs pabeigts, neuzmanīgi gājēji neielingotu ne kanālā, ne uz brauktuves.

Savukārt Lielajā ielā darbojas SIA "CTB" bruģētāji. Vieni pārliek akmens bruģi starp sliedēm, jo jālikvidē defekti, kādi atklājušies, ziemai aizejot. E. Jurševics samiernieciski saka, ka daļēji pie vainas bijusi steiga, ar kādu iela taisīta pirms 18. novembra svētkiem, kad vajadzēja brauktuvi atvērt autosatiksmei. Arī bruģētāju amata prasmes esot ļoti nevienmērīgas – vieni esot īsti profesionāļi, bet daži tādi nav bijuši, uzskata būvdarbu vadītājs. Tāpēc tagad strādnieki kļūmīgās vietas pārbruģē, arī gājēju pārejas. Pēc E. Jurševica domām, tagad gan, kur brāķis izlabots, bruģis būs salikts "labākajā veidā, kā vien var ielikt".

Plašāk lasiet laikraksta "Kurzemes Vārds" 3. aprīļa numurā.

atpakaļ