Aptauja

Vai atbalstāt Pilsētnieka bankas karti norēķiniem par braucienu sabiedriskajā transportā

  • Kopā nobalsojuši 534 cilvēki
Vecākas aptaujas

Sabiedriskais transports 18.novembrī būs bez maksas

15.11.2016

Valsts dzimšanas dienā, 18.novembrī, sabiedriskais transports  Liepājā ikvienam būs pieejams bez maksas.

“Valsts dzimšanas diena ir svētki, domājams, ikvienam Liepājas iedzīvotājam un viesim. Tā ir brīvdiena, ko pavadīt kopā ar ģimeni un tuvajiem, tā ir diena, kad pārrunāt valsts veidošanos un Liepājas nozīmi šajos procesos. Tā ir diena, ko svinēt kopā ar citiem liepājniekiem K.Zāles laukumā, kur kā ik gadu notiks svinīgs pasākums – koncerts un krāšņa uguņošana.  Lai ikviens varētu brīvi pārvietoties un izbaudīt valsts dzimšanas dienas pasākumus, 18. novembrī sabiedriskais transports  Liepājā būs bez maksas,” tā Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, kad pēc svētku koncerta un salūta Liepājas iedzīvotāji vēlēsies nokļūt mājās, Liepājas dome, sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūru “ Liepājas sabiedriskais transports”, AS “Liepājas autobusu parks” un SIA “Liepājas tramvajs” 18.novembrī  nodrošinās arī papildus autobusa un tramvaja reisus. 

AS “Liepājas autobusu parks” nodrošinās divus reisus maršrutā “Viesnīca “Līva” – Slimnīca” pulksten 18.10 un pulksten 18.20, kā arī divus reisus maršrutā “Viesnīca “Līva” – Karosta” pulksten 18.15 un pulksten 18.25.

Savukārt SIA “Liepājas tramvajs” nodrošinās divus papildus reisus maršrutā “Brīvības iela – M.Ķempes iela” pulksten 18.10 un pulksten 18.20.

 

atpakaļ