Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Sāk būvēt „Liepājas tramvaja” jauno apakšstaciju

10.01.2013

Uzņēmums „Liepājas tramvajs” šonedēļ saņēmis būvatļauju jaunās apakšstacijas celtniecības darbu veikšanai, un nedēļas vidū uzsācis darbus.

Kā portālu informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane, līdz būvatļaujas saņemšanai pilnībā paveikti visi sagatavošanas darbi, lai apakšstacijas būvniecība netiktu kavēta.

Pēc Gruntmanes teiktā arī citi tramvaja līnijas būvdarbi pilnībā nav pārtraukta, un šobrīd notiek darbi, kas turpināsies arī janvārī un februārī.

"Darbi, kuru tehnoloģija pieļauj negatīvu gaisa temperatūru, tiek veikti, piemēram, decembrī tika atvērti satiksmei visi iepriekš noslēgtie krusojumi. Kā saka būvnieki, darbu plānošana notiek paļaujoties uz laika prognozēm”.

Atbildot uz portāla lasītāju jautājumiem, Gruntmane skaidro, ka kopumā būs desmit jaunas tramvaja pieturas, pa piecām pieturām katrā virzienā, arī pietura "Svētes iela" būs abos virzienos.

Runājot par jaunu vagonu iegādi, viņa skaidro, ka šobrīd vēl ir neskaidra finansējuma piesaiste, tādēļ konkrēto laiku administrācija nevar pateikt.

Gruntmane: “Pie šī jautājuma intensīvi strādā”.

Savukārt atbildot uz jautājumu par jaunās līnijas pabeigšanas termiņu, Gruntmane saka: “Kā paredz tramvaja jaunās līnijas būvniecības termiņa pagarinājums, līdz 1. jūnijam darbi jāpabeidz. Vai būvnieks varēs darbus nodot ātrāk – viss atkarīgs no laika apstākļiem un ziemas garuma. Kā saka Aldis Rērihs, "Skonto Būve" projektu vadītājs, visi ir ieinteresēti darbus paveikt pēc iespējas ātrāk”.

irliepaja.lv

atpakaļ