Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 52 cilvēki
Vecākas aptaujas

Satiksmei atver Ganību ielas posmu no Ganību un M. Ķempes ielas krustojuma līdz Tukuma un E. Tisē ielas krustojumam

20.06.2012

 

No pirmdienas, 18. jūnija, satiksmei atvērts Ganību ielas posms no Ganību un M. Ķempes ielas krustojuma līdz Tukuma un E. Tisē ielas krustojumam. Pagaidām satiksmei ir atvērtas divas joslas, bet turpmāk kustība Ganību ielā notiks pa četrām joslām.

Būvnieki otru ielas pusi plānojuši noasfaltēt nākamnedēļ. Tāpat turpināsies ietvju būvniecība un labiekārtošanas darbi, kā to paredz projekts „Zirņu-Ganību ielu rekonstrukcija un pieslēguma Zemnieku ielai izbūve (Dienvidu pieslēgums Liepājas ostai)”.

Tā kā kustība ir atjaunota Ganību ielas posmā, nodrošinot apbraucamo ceļu, privātajam transportam tiks slēgta M. Ķempes iela. Rīkojums par satiksmes slēgšanu M. Ķempes ielā tika izdots jau 1. jūnijā, bet ņemot vērā slēgto Ganību ielu un satiksmes intensitāti apkārtējās ielās, transporta kustība M. Ķempes ielā netika slēgta. Atgādinām, ka pa M. Ķempes ielu līdz 1. augustam pasažieru ērtībām turpinās kursēt speciāli norīkotais bezmaksas autobuss.

Sakarā ar tramvaja līnijas renovāciju un pagarināšanu no 20. jūnija līdz 10. oktobrim satiksmei plānots slēgt Ventas ielas posmu no Tukuma ielas līdz Ganību ielai.

Rekonstrukcijas darbus veic SIA „Skonto Būve”.

Evita Enģele, sabiedrisko attiecību speciāliste

atpakaļ