Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Slēgs līgumu ar "A.C.B." par tramvaja līnijas rekonstrukciju

21.07.2014

Liepājas tramvaja līnijas rekonstrukcijas konkursa rezultāti nav apstrīdēti, līdz ar to tuvākajā laikā tiks slēgts līgums ar konkursa uzvarētāju, akciju sabiedrību "A.C.B.".

Par to aģentūru LETA informēja uzņēmuma "Liepājas tramvajs" sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane.

Ceturtdien, 24.jūlijā, Liepājas dome vēl lems par pašvaldības garantiju kredītam Valsts kasē projekta īstenošanai. Liepājas domes Finanšu komitejā šāds lēmums jau guvis atbalstu, tāpēc problēmām nevajadzētu rasties un pēc domes sēdes varēs sākt līguma slēgšanas procedūru, skaidroja Gruntmane.

Jau ziņots, ka iepirkuma konkursa uzvarētājs "A.C.B." apņēmies tramvaja līnijas rekonstrukcijas darbus paveikt par 3 970 631 eiro.

Konkursā pavisam tika saņemti trīs piedāvājumi, no kuriem par atbilstošāko ar zemākās cenas piedāvājumu atzīts AS "A.C.B." piedāvājums. Ceļu būves firma SIA "Binders" piedāvāja veikt tramvaja līnijas renovācijas darbus par 3 977 777 eiro. Savukārt personu apvienības "Igate un KT", kurā iekļautas ceļu būvniecības sabiedrība "Igate" un AS "Kauno tiltai", piedāvājums bija 3 978 816 eiro. Pārbaudot šīs piegādātāju apvienības piedāvājumu, iepirkuma komisija konstatēja un laboja aritmētisko kļūdu piedāvājumā, kā rezultātā komisija turpmāk piedāvājumu vērtēšanā ņēma vērā līgumcenu 3 990 741 eiro. Tomēr, neskatoties uz to, arī kļūdainais piedāvājums nebūtu ar zemāko cenu un konkursa rezultātu tas nemainītu, skaidroja Gruntmane.

Iepirkums bija sadalīts divās daļās - par tramvaja līnijas renovāciju Rīgas ielas posmā no 1905.gada ielas līdz īpašumiem Rīgas ielā 58 un Rīgas ielā 54a, kā arī par līnijas renovāciju Brīvības ielā līdz Dzelzceļnieku ielai.

Tramvaja līnijas renovācija notiks, īstenojot projektu "Jaunas tramvaja līnijas izbūve un esošo sliežu posmu rekonstrukcija Liepājā".

Šajā projektā vēl tiks veikta iepirkuma procedūra par tramvaja sliežu rekonstrukciju Klaipēdas ielas posmā. Visi darbi jāpabeidz līdz nākamā gada 31.jūlijam.

 

 

LETA

Foto: irliepaja.lv

atpakaļ