Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Slēgs satiksmi Krišjāņa Valdemāra ielas posmā

13.05.2013

Saistībā ar tramvaja līnijas renovācija projektu tiks slēgta satiksme Krišjāņa Valdemāra ielā –posmā no Jūrmalas ielas līdz Robežu ielai, neskarot K. Valdemāra un Jūrmalas ielas krustojumu,  norāda Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Satiksme šajāposmā tiks slēgta no pirmdienas, 20. maija turpmākos piecus mēnešus – līdz šā gada 26. oktobrim.

Pašvaldība ir uzdevusi celtniecības darbu veicējam SIA SIA "Skonto būve" slēgtajā posmā izvietot informāciju par sevi, par rekonstrukcijas norises un posmu slēgšanas termiņiem, kā arī atbildīgo personu telefonu numurus, lai ikvienam iedzīvotājam būtu iespējams ar uzņēmuma pārstāvjiem sazināties.

Būvuzņēmējam ir jānodrošina apstākļi, lai zemes gabaliem varētu piekļūt to īpašnieki un operatīvais transports. Būvniekam par ielu krustojumu slēgšanu ir jāpaziņo arīmasu informācijas līdzekļos.

Pašvaldība atļauju slēgt minēto ielu posmus ir izdevusi saskaņā ar Liepājas pilsētas Domes 2012. gada 20. decembra saistošo noteikumu Nr.33 "Par rakšanas darbu veikšanu Liepājas pilsētā" 7. punktu un uzņēmuma vēstuli pašvaldībai.

Aktuālā informācija autovadītājiem, gruntsgabalu īpašniekiem un ikvienam iedzīvotājam par slēgtajiem ielu posmiem, termiņiem, darbu veicējiem Liepājā ir pieejama mājas lapā www.liepaja.lv, sadaļāBūvniecība/Būvniecības aktualitātes, skat.: KARTE: Pilsētas slēgtās ielas un krustojumi.

 

atpakaļ