Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 45 cilvēki
Vecākas aptaujas

Sliežu ceļu remontēs arī nakts laikā

05.09.2013

Ar pirmdienu, 9. septembri tramvaja līnijas renovācijas ietvaros būvnieki sāks jaunā tramvaja sliežu ceļa montāžas darbus Kr. Valdemāra ielas posmā no Rožu ielas līdz Robežu ielai.  SIA „Skonto Būve” projektu vadītāja asistents Valdis Kovaļskis skaidro, ka šos darbus nevar veikt pie braucoša tramvaja, jo nepieciešams izmantot smago tehniku, tas nozīmē, ka jāatslēdz spriegums kontakttīklā.  Lai nepārtraukt tramvaja kustību, kā arī nebloķētu pārējo satiksmes dalībnieku kustību, būvnieki plānotos darbus veiks nakts stundās.

 

„Mēs aicinām tuvāko māju iedzīvotājus būt iecietīgiem, jo mums savs darbs jāpaveic,” lūgumu izsaka V.Kovaļskis. „Plānojam šos darbus paveikt līdz 15. oktobrim, bet tas nenozīmē, ka strādāsim katru nakti. Vidēji tas būs divas līdz trīs naktis nedēļā.”

 

Atgādinām, ka pirmdienas vakarā atvērs satiksmei Kr.Valdemāra ielas krustojumus ar Rožu ielu un Jūrmalas ielu, savukārt slēgs krustojumu ar Peldu ielu.

 

Uzņēmums „Liepājas tramvajs” ar pirmdienu uzsāks esošo tramvaja sliežu ceļa remontdarbus uz Tramvaja tilta. Ar 9.septembri transporta kustība pāri tiltam no Jaunliepājas centra virzienā būs atļauta pa vienu braukšanas joslu.

 

SIA "Liepājas tramvajs" projektu
sabiedrisko attiecību speciāliste
Dace Gruntmane
Foto: liepajniekiem.lv
atpakaļ