Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Sliežu ceļu renovācija tuvojas finišam

21.11.2015

Vērienīgie tramvaja sliežu ceļu renovācijas darbi Rīgas ielā būs galā pēc dažām nedēļām, savukārt Klaipēdas ielā būvdarbus pabeigs līdz Ziemassvētkiem. Ja kādas labiekārtošanas darbu astes arī paliks, tad tās atliks uz pavasari.

 

Tramvaja līnijas renovācijas dēļ no šodienas līdz 8. decembrim atkal būs slēgta satiksme Liedaga ielā – posmā no tirdzniecības centra "Sala XL" iebrauktuves līdz Klaipēdas ielai. Par to vēsta pašvaldība.

 

Būvdarbu veicējas SIA "Rīgas tilti" pārstāvis Roberts Kuiva pastāstīja, ka minētajā posmā būvēs otro sliežu ceļu. Šobrīd tramvaja līnijas renovācijā Klaipēdas ielā (posmā no Robežu ielas līdz Tukuma ielai) ir paveiktas trīs ceturtdaļas no kopējā darba apjoma. "Vēl atlicis izbūvēt vienu ceturtdaļu sliežu ceļa, kā arī ir jāveic labiekārtošanas darbi," pauda R. Kuiva.

 

Būvdarbi gan prasījuši nedaudz ilgāku laiku, jo posmā no Robežu ielas līdz Līvas laukumam bijis jānomaina arī lietusūdens kanalizācijas caurules. Iepriekš šie darbi nav bijuši paredzēti, taču, uzsākot būvniecību, atklāts, ka caurules atrodas tieši zem sliedēm, nevis nostāk, kā sākotnēji domāts.

 

"Rīgas tiltu" pārstāvis norādīja, ka visi darbi ir jāpabeidz līdz Ziemassvētkiem. Neērtības aptuveni vēl nedēļu būs jāpacieš tiem Klaipēdas ielas iedzīvotājiem, kuriem slēgta piebrauktuve pie mājām. "Katrai mājai nodrošināt piebrauktuvi nebija iespējams," sacīja R. Kuiva, piebilstot, ka nākamās nedēļas nogalē paredzēti asfaltēšanas darbi, pēc kuriem iedzīvotāji atkal varēs piebraukt pie savas dzīvesvietas.

 

Tikmēr Rīgas ielā, kur strādā uzņēmuma "A.C.B." būvnieki, darbi ir jāpabeidz līdz decembra vidum. "Būvnieki strādā čakli un termiņos iekļaujas," vērtēja SIA "Liepājas tramvajs" tehniskais direktors Agris Rauda.

 

 

atpakaļ