Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Svētdien tramvajs kursēs līdz deviņiem vakarā

28.05.2015

Tramvaju sliežu ceļu izbūve vienā virzienā Brīvības ielā līdz Dzelzceļnieku ielai ir pabeigta. Naktī no svētdienas uz pirmdienu būvnieki savienos jaunizbūvēto sliežu ceļu ar jau esošo, tādēļ no pulksten deviņiem vakarā tramvaja kustība būs pārtraukta līdz pirmdienas rītam.

 

AS „A.C.B.” projektu vadītājs Andris Gitendorfs informē, ka darbi saplānoti tā, lai vienas nakts laikā to paveiktu un pirmdienas rītā tramvajs sāktu kustību pēc grafika pa jauno sliežu ceļu.

 

Ar pirmdienu sāks montēt uzliekamās sliežu pārmijas, lai jau ar nākamās nedēļas vidu tramvaja kustību šajā ceļa posmā novirzītu pa vienām, nu jau jaunajām sliedēm un turpinātu izbūvēt paralēlo sliežu ceļu. Kā atzīst būvnieki, turpmāk darbi noritēs raitāk, jo lielākā daļa apakšzemes komunikāciju izbūves darbu jau ir pabeigti.

 

Uzņēmuma „Liepājas tramvajs” vadība pateicas iedzīvotājiem un pasažieriem par sapratni un iecietību pret neērtībām, kas rodas būvniecības procesā.

 

Uzziņai:

Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēts projekts „Jaunas tramvaja līnijas izbūve un esošo sliežu posmu rekonstrukcija Liepājā”.


Līguma slēgšanas tiesības atklāta konkursa "Tramvaja līnijas posmu renovācija Liepājā" (LT/2014/2/ERAF) rezultātā 1.iepirkuma daļā  "Esošās tramvaja līnijas renovācija saskaņā ar tehnisko projektu "Tramvaja līnijas renovācija Brīvības ielā līdz Dzelzceļnieku ielai" piešķirtas AS "A.C.B." par līguma cenu EUR 2 083 122.78, neskaitot PVN.

 

 

 

Sabiedrisko attiecību speciāliste
Dace Gruntmane
atpakaļ