Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 38 cilvēki
Vecākas aptaujas

Tilta margas atgriežas

11.06.2018

Kopš ceturtdienas jaunā spožumā savā vietā uz Tramvaja tilta sāka atgriezties vecās margas. Dažas tomēr atzītas par pārāk bojātām, tādēļ norakstītas, un to vietā izgatavotas jaunas. Turklāt atjaunotā tilta margu posms būs garāks, nekā bija iepriekš – stāsta SIA "Rīgas tilti" būvdarbu vadītājs Arvis Sūrs.

Pagājušajā nedēļā tilta un Lielās ielas rekonstruētāji jau solīja izmaiņas arī satiksmes organizācijā – bija paredzēts, ka pamazām transporta kustība tiks pārvirzīta uz izremontēto pusi, kuru pašlaik klāj asfalta apakškārta. Tas tomēr bijis pārāk optimistisks solījums, kuram bijuši vēl pāris nepārvaramu šķēršļu. Pirmkārt, nav pabeigta ietves bruģēšana. Otrkārt, pēc "Rīgas tiltu" būvdarbu vadītāja Edgara Jurševica teiktā, būvnieki nolēmuši nedaudz uzlabot projektu un uzklāt uz tilta hidroizolācijas slāni vietā, kur tas projektā nebija paredzēts. "Izlēmām labāk uzlikt, nekā tikai paļauties uz projektu. Lai, ja darām, tad izdarām kārtīgi," teica E. Jurševics. Viņš sacīja, ka tagad plānots auto satiksmi palaist pa tilta izremontēto pusi naktī no pirmdienas uz otrdienu. Gājējiem gan vēl vajadzēs iet pa neremontēto pusi – bilda projekta vadītājs, pašvaldības pārstāvis Uldis Klaks-Kleins.

E. Jurševics apgalvoja, ka dažu dienu kavēšanās "neietekmēs projekta kopējos termiņus", savukārt U. Klaks-Kleins uzskata, ka labāk, lai cilvēki jau laikus zina un sagatavojas satiksmes pārmaiņām, un nav nekādas vainas, ka tās nav notikušas pagājušonedēļ, kā ticis izziņots.

 

liepajniekiem.lv

Foto: Egons Zīverts

atpakaļ