Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 40 cilvēki
Vecākas aptaujas

Tilta remonta laikā izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

12.10.2017

Sestdien, 14. oktobrī, uzsākot Lielās ielas un Tramvaja tilta rekonstrukciju, gaidāmi nozīmīgi satiksmes ierobežojumi, tostarp izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.

 

Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports” aicina pasažierus ar tām iepazīties, savlaicīgi plānot savus ikdienas maršrutus un būt saprotošiem pret gaidāmajiem ierobežojumiem.

Jau vēstīts, ka lai rastu visoptimālāko risinājumu un sagādātu iedzīvotājiem pēc iespējas mazāk neērtību būvdarbu laikā, satiksme uz Tramvaja tilta un Lielās ielas pavisam slēgta netiks, taču jārēķinās ar būtiskiem ierobežojumiem un sabiedriskā transporta kustības izmaiņām.

Virzienā no Jaunliepājas uz pilsētas centru 3., 7., 10. un 11. maršruta autobusi slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Jūras ielu un Graudu ielu, apstajoties pagaidu pieturvietā pie Radio ielas (uz Jūras ielas), kā arī citās pa ceļam esošajās sabiedriskā transporta pieturvietās. Savukārt 1., 1.A, 6. un 25. maršruta autobusi, nogriežoties no tilta uz Jūras ielu, tālāk savu maršrutu turpinās pa Kūrmājas prospektu.

4., 9., 22., 23., 904. un 912. maršruta autobusi slēgto Tramvaja tilta joslu un Lielās ielas posmu apbrauks pa Jauno tiltu, Ganību ielu un Kungu ielu, apstajoties visās pa ceļam esošajās sabiedriskā transporta pieturvietās. 2. un 4.S maršruta autobusi slēgto posmu apbrauks pa Jauno tiltu un turpinās maršrutu pa Jūras ielu.

Virzienā no pilsētas centra uz Jaunliepāju 1., 2., 3., 4., 6., 7., 10., 11., 22., 23., 25., 904. un 912. maršruta autobusi slēgto posmu apbrauks pa Zāles laukumu un Jauno tiltu. 22. un 23. maršruta mazas ietilpības autobusi maršrutu turpinās veikt pa Parka ielu, savukārt pārējie autobusi pa Jauno ostmalu un Brīvības vai Rīgas ielu.

Ņemot vērā apjomīgos būvdarbus un satiksmes ierobežojumus, kā arī izvērtējot reisu noslogotību, no sestdienas, 14. oktobra, tiks mainīts 4.maršruta kustības saraksts, savukārt 4.A maršrutā reisi turpmāk vairs netiks veikti. Lielās ielas un Tramvaja tilta rekonstrukcijas laikā 4.S maršruta galapunkts būs Radio ielā, bet 8. maršrutā reisi tiks uzsākti no pieturvietas “Rīgas iela”.

No 26. oktobra tiks veiktas izmaiņas arī 22. un 23. maršruta autobusu kustības sarakstos. Ar minētajām izmaiņām kustību sarakstos iespējams iepazīties aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” mājas lapā www.liepajastransports.lv. Kustību saraksti minētajiem maršrutiem pieturvietās tiks nomainīti pakāpeniski. Pārējo maršrutu autobusu kustības saraksti mainīti netiek un pasažieri var izmantot esošos kustību sarakstu bukletus.

Pasažieri ir aicināti būt saprotošiem un laicīgi plānot savus ikdienas maršrutus, jo ņemot vērā intensīvo satiksmi un gaidāmos sastrēgumus, ir iespējamas nobīdes sabiedriskā transporta kustības sarakstos. Atgādinām pasažieriem, ka sabiedriskā transporta kustībai reālajā laikā var sekot līdzi vietnē www.lst.lv.

Tramvaja tilta un Lielās ielas rekonstrukcija ir noslēdzošais posms iepriekšējā plānošanas periodā iesāktajai tramvaja sliežu ceļu rekonstrukcijai, lai varētu nodrošināt piemērotu infrastruktūru zemās grīdas tramvaju vagoniem. Plānotie ieguvumi – mazināsies tehnisko avāriju risks, palielināsies pasažieru komforta līmenis, samazināsies trokšņi, tiks nodrošināta pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem un māmiņām ar bērnu ratiņiem.

Minētais projekts paredz gan Lielās ielas un tramvaja līnijas sakārtošanu, gan Tramvaja tilta paplašināšanu.

 

Nogriešanās iespējas uz Tramvaja tiltu vai Lielo ielu skatīt pievienotajās shēmās:

 

atpakaļ