Aptauja

Vai atbalstāt Pilsētnieka bankas karti norēķiniem par braucienu sabiedriskajā transportā

  • Kopā nobalsojuši 493 cilvēki
Vecākas aptaujas

Tramvaja līnijas pārbūves konkursā precizē nolikumu un pagarina pieteikšanās termiņu

19.04.2017

Līdz 10.maijam pagarināts pieteikšanās termiņš iepirkuma konkursā par tramvaja līnijas un tai piegulošās teritorijas kompleksu pārbūvi Liepājā.

Kā aģentūrai LETA skaidroja SIA "Liepājas tramvajs" sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane, termiņa pagarinājums saistīts ar konkursa nolikumā veiktajiem precizējumiem.

No būvdarbu konkursa pretendentiem tiek prasīta pieredze tilta izbūves vai pārbūves būvdarbos, nolikuma grozījumos precizējot, ka par prasībai atbilstošu atzīstama arī pieredze viadukta vai ceļu pārvada būvdarbos. "Liepājas tramvajs" sniedzis arī skaidrojumus par to, kur konkursa nolikumā meklējamas atbildes uz vairākiem uzdotiem jautājumiem, piemēram, par sliežu tērauda cietību un citām tehniskās specifikācijas prasībām.

Konkurss par Liepājas tramvaja līnijas pārbūvi tika izsludināts atkārtoti, sākotnēji nosakot piedāvājumu iesniegšanas termiņu līdz 24.aprīlim.

Pirmo reizi konkursu "Liepājas tramvajs" izsludināja jau janvārī, taču februāra sākumā uzņēmuma iepirkuma komisija nolēma konkursu pārtraukt. Pēc ieinteresēto piegādātāju jautājumiem, kas saņemti gan attiecībā uz konkursa nolikumā norādītajām kvalifikācijas prasībām, gan par tehnisko dokumentāciju, iepirkuma komisija konstatēja, ka iepirkuma dokumentācijā veicami būtiski grozījumi, precizējot gan izvirzītās kvalifikācijas prasības pretendentiem, gan tehniskās specifikācijas prasības.

Liepājas tramvaja līnijas, Tramvaja tilta rekonstrukcijai un pārbūvei, kā arī vairāku zemās grīdas tramvaja vagonu iegādei tiks tērēti vairāk nekā 15 miljoni eiro. Ieinteresēto būvnieku pārstāvju sanāksmē, kas notika 18.janvārī, interesi par Liepājas tramvaja līnijas pārbūvi izrādījuši 14 uzņēmumi.

  

 

LETA

Foto: Egons Zīverts

atpakaļ