Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 45 cilvēki
Vecākas aptaujas

Tramvaja līniju par 6,4 miljoniem latu pagarinās "Skonto būve"

26.06.2012

Konkursā par jaunas tramvaja līnijas izbūvi jeb esošās pagarināšanu līdz Ezerkrastam izraudzīts kompānijas "Skonto būve" piedāvājums.

 
Tā aģentūrai BNS pastāstīja "Liepājas tramvaja" direktors Aigars Puks.
 
Viņš informēja, ka "Skonto būves" piedāvātā līgumcena ir 6,4 miljoni latu bez pievienotās vērtības nodokļa jeb par 602 tūkstošiem latu mazāka, nekā sākotnēji paredzamā līgumcena.
 
Pagaidām vēl nav zināms, kad parakstīs līgumu ar "Skonto būvi". Taču Puks norādīja, ka tramvaja līnijas pagarināšanas būvdarbus paredzēts sākt jau pavasarī.
 
Jau vēstīts, ka "Liepājas tramvaja" rīkotajā konkursā par jaunas tramvaja līnijas izbūvi jeb esošās pagarināšanu līdz Ezerkrastam piedāvājumus iesniedza divas vietējās kompānijas – "UPB Nams" un "Skonto būve".
 
Ziņots arī, ka pagājušā gada martā Satiksmes ministrija apstiprināja divus projektus, kas ļaus uzlabot tramvaju infrastruktūru Liepājā un Daugavpilī, tostarp Liepājā plānots izbūvēt jaunu tramvaja līniju – esošās līnijas pagarinājumu par 1,7 kilometriem līdz Ezerkrasta dzīvojamajam masīvam. Paredzēts arī rekonstruēt esošās tramvaja līnijas atsevišķus posmus 0,6 kilometru garumā. Iecerētās darbu izmaksas lēšamas 10,7 miljonu latu apmērā. Lielāko daļu no projekta attiecināmajām izmaksām segs Eiropas Reģionālās attīstības fonds – vairāk nekā septiņus miljonus latu –, un ar līdzfinansējumu iesaistīsies projekta iesniedzējs "Liepājas tramvajs".
 
"Liepājas tramvajs" Komercreģistrā reģistrēts 1992.gada oktobrī, un uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Liepājas pilsētas dome.
 
raksts ņemts no: irLiepaja.lv
atpakaļ