Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 38 cilvēki
Vecākas aptaujas

Tramvaju vagonu izgatavošanai pieteikušies trīs uzņēmumi

20.03.2018

Šodien, 2018.gada 20.martā, noslēdzās pieteikšanās sarunu procedūrai “Tramvaja vagonu iegāde videi draudzīgas sabiedriskā transporta infrastruktūras attīstībai Liepājā” (LT 2018/1)

 

SIA “Liepājas tramvajs” iepirkuma komisijas priekšsēdētājs Aigars Rauda pastāstīja, ka noteiktajā termiņā līdz pulksten 14.00 saņemti pieteikumi no uzņēmumiem: Končar- Electric Vehicles Inc. (Horvātija), Railvec UAB (Lietuva) un Modertrans Poznan Sp.zo.o. (Polija).

 

“Iepirkuma komisijai rūpīgi jāizvērtē visus pieteikumus, pārliecinoties, vai iesniegtie dokumenti atbilst kandidātu atlases Nolikuma prasībām,” skaidro A.Rauda. “Domāju, ka mēneša laikā ar to tiksim galā, un tad būs zināms, ar kuriem uzņēmumiem turpināma sarunu procedūra, uzaicinot iesniegt jau konkrētu tehnisko un finanšu piedāvājumu.

 

SIA “Liepājas tramvajs” valdes loceklis Aigars Puks ir gandarīts, ka trīs uzņēmumi apliecinājuši gatavību izgatavot tramvaju vagonus Liepājai:

 

“Lai arī līdz jaunu tramvaju vagonu saņemšanai vēl tāls ceļš ejams, esmu pārliecināts, ka mums izdosies atrast vislabāko un piemērotāko risinājumu tieši Liepājas vajadzībām.”

 

 

SIA "Liepājas tramvajs" projektu

sabiedrisko attiecību speciāliste

Dace Gruntmane

 

 

  Projekts

Tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas kompleksa rekonstrukcija
(Nr. 4.5.1.1/16/I/001)
atpakaļ