Aptauja

Iespēja izteikt viedokli par apmierinātību ar tramvaja pakalpojumiem

  • Kopā nobalsojuši 45 cilvēki
Vecākas aptaujas

Turpinās tramvaja līnijas renovācijas darbi Brīvības ielā

20.02.2015

Turpinās tramvaja līnijas renovācijas darbi Brīvības ielā līdz Dzelzceļnieku ielai. Uz šo brīdi ir sagatavoti pamati kontakttīklu uzstādīšanai, bet ar šodienu sāk montēt uzliekamās sliežu pārmijas, lai jau ar svētdienu tramvaja kustību šajā ceļa posmā novirzītu pa vienām sliedēm.

 

Kā informēja SIA „Liepājas tramvajs” tehniskais direktors Aigars Rauda, ar pirmdienu sāksies vienā virzienā esošo sliežu ceļu un kontakttīklu demontāža.

 

„Esam rūpīgi modelējuši tramvaju kustības grafiku, ņemot vērā, ka visas Brīvības ielas garumā tramvajs līdz šī posma renovācijas beigām kursēs pa vienu sliežu ceļu abos virzienos”, stāsta A.Rauda. „Tramvaju vadītāju savstarpējo saziņu organizējam pa rācijām, tas ļaus operatīvi reaģēt uz konkrēto situāciju būvniecības teritorijā. Pēc mūsu aprēķiniem vērā ņemamām nobīdēm tramvaja kustības grafikā nevajadzētu būt, pieļauju, ka kavējumi nepārsniegs vienas minūtes robežas, bet būvniecības procesā var gadīties neplānotas situācijas.”

 

Renovācijas ietvaros izbūvēs ne tikai jaunu sliežu ceļu un kontakttīklus, bet arī ūdensapgādes un kanalizācijas, lietus ūdens kanalizācijas, drenāžas, elektroapgādes un apgaismojuma tīklus.

 

Uzņēmums aicina iedzīvotājus ar sapratni un iecietību attiekties pret neērtībām, kas radīsies būvniecības procesā.

 

Uzziņai:

Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēts projekts „Jaunas tramvaja līnijas izbūve un esošo sliežu posmu rekonstrukcija Liepājā”.


Līguma slēgšanas tiesības atklāta konkursa "Tramvaja līnijas posmu renovācija Liepājā" (LT/2014/2/ERAF) rezultātā 1.iepirkuma daļā  "Esošās tramvaja līnijas renovācija saskaņā ar tehnisko projektu "Tramvaja līnijas renovācija Brīvības ielā līdz Dzelzceļnieku ielai" piešķirtas AS "A.C.B." par līguma cenu EUR 2 083 122.78, neskaitot PVN.

 

 SIA "Liepājas tramvajs" projektu
sabiedrisko attiecību speciāliste
Dace Gruntmane
 
 
atpakaļ